Gwiazdy

Joanna Krupa intryguje zmysłowym zdjęciem i pisze o mądrości: "Niekoniecznie nauczysz się jej z książek"

Joanna Krupa o książkach.

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Joanna Krupa intryguje zmysłowym zdjęciem i pisze o mądrości: "Niekoniecznie nauczysz się jej z książek"

Joanna Krupa o książkach.

Tomasz Urbanek/East News

Joanna Krupa doskonale odnalazła się w roli prowadzącej i mentorki w programie "Top Model".  Nie dziwi więc, że także i w mediach społecznościowych z chęcią dzieli się nie tylko pięknymi zdjęciami, ale też swoimi przemyśleniami. Ostatnio odniosła się do tego, czego w życiu pożądamy chyba wszyscy - mądrości. Jak rozumie ją Joanna Krupa?

Joanna Krupa o mądrości z książek

Joanna Krupa z pewnością osiągnęła wiele - zdobyła sławę w Polsce i na świecie, występowała na okładkach najbardziej znanych magazynów na świecie, zasłynęła jako jedna z najseksowniejszych kobiet globu. Polscy widzowie pokochali jej energię jako prowadzącej i następnie jurorki programu "Top Model". Słowem - Joanna Krupa osiągnęła już nie lada sukces zawodowy i zdołała zebrać wiele doświadczeń. 

Czy to już definicja mądrości? Na swoim Instagramie gwiazda podała swoją własną próbę definicji. - Bycie mądrym i inteligentnym niekoniecznie jest czymś, czego nauczysz się z książek (tłum. red.) - zaznaczyła w swoim wpisie - lecz raczej dzięki doświadczeniom z życia wziętym, intuicji i otwartości - podkreśliła Joanna Krupa. Zgadzacie się z takim rozumieniem mądrości? 

Joanna Krupa na zmysłowym zdjęciu 

Sama Joanna Krupa zdołała wiele się nauczyć dzięki doświadczeniom zawodowym. A na modelingu z pewnością zna się jak mało kto. Dowód? Załączone do wpisu zdjęcie. Nas zachwyciło - to kwintesencja perfekcjonizmu. 

Joanna Krupa wygląda na nim jak grecka bogini  - w wysoko spiętym kucyku, złotawych, skąpo oplatających jej dekolt listkach i z magnetycznym spojrzeniem. Nic zatem dziwnego, iż w komentarzach wręcz zaroiło się od wymownych emotikonek. Znaki "❤️" i "🔥" powtarzały się w niemal każdym pozostawionym przez fanów gwiazdy wpisie - zachwyt, który zdecydowanie podzielamy i my. 

Zobacz wideo: Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia

Zobacz też: 

Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia

Big Boy zwierzył się z najgorszych rzeczy, jakie o sobie usłyszał. "Pisali, że jestem grubą świnią i szowinistą"

https://dziendobry.tvn.pl/a/wojtek-ze-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-wspomina-przeprowadzke-zony-agnieszka-byles-doslownie-przerazony

Co sądzisz o tym artykule?
89
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0