Newsy

Helena Englert w prestiżowej szkole aktorskiej w USA. Mama - Beata Ścibakówna jest z niej bardzo dumna!

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta została właśnie studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School Of the Arts.

Dumna mama - Beata Ścibakówna pochwaliła się osiągnięciem córki w mediach społecznościowych. Obydwoje rodzice są dumni z osiągnięć córki i bardzo ją wspierają.

beata_scibakowna_official:

?‍?Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie- NYU Tisch School Of the Art


Beata Scibakówna w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła że:

Ja się przede wszystkim cieszę, że spełniają się marzenia Heleny i będę jej w tym sekundowała, bo cóż piękniejszego, jak nasze dzieci spełniają marzenia. Robią to co chcą, kierują się swoim sercem, marzeniem. To jest najpiękniejsze. To jest jedna z trzech najlepszych szkół filmowych na świecie. Wystarczy spojrzeć na jej absolwentów Tam się kształci producentów, reżyserów, aktorów musicalowych.

Czy to znaczy, że kariera w Hollywood stoi otworem przed młoda aktorką? Życzymy powodzenia i dużo wytrwałości - talent, jak widać, odziedziczyła po rodzicach! 

Do tej pory Helenę Englert mogliśmy zobaczyć w :

  • Układ zamknięty
  • Znaki
  • Diagnoza
  • Barwy Szczęścia
Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0