Gwiazdy

Gwiazda Gogglebox Ewa Mrozowska chwali się ciałem po ciąży. Fani: "Wyglądasz jak miliony monet"

ttv.pl

Gwiazdy

Gwiazda Gogglebox Ewa Mrozowska chwali się ciałem po ciąży. Fani: "Wyglądasz jak miliony monet"

ttv.pl

Ewa Mrozowska, gwiazda show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", zaledwie cztery miesiące temu urodziła syna, a już wróciła do formy. Podzieliła się właśnie z fanami zdjęciem, które nie pozostawia wątpliwości - figury można jej pozazdrościć. Jak udało się jej to osiągnąć?

Ewa Mrozowska cztery miesiące po porodzie

Uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem” chętnie dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi jej życia prywatnego. Dotyczy to również okresu, kiedy była w ciąży.

Od czterech miesięcy, kiedy jest szczęśliwą mamą Leona możemy również zobaczyć zdjęcia, na których pozuje z uroczym bobasem.  

Teraz, Ewa postanowiła pokazać, jak wygląda jej sylwetka po porodzie. Trzeba przyznać, że prezentuje się nienagannie. 

Niektórzy uznają że wrzucając taki post się przechwalam ??‍♀️ A ja po prostu jestem bardzo z siebie dumna i dumna z mojego ciała, które stworzyło nowe życie ??

- podkreśliła Ewa.

Ewa Mrozowska - ciało po ciąży

Jak uzyskała tak imponujący efekt? Sporo zawdzięcza ćwiczeniom i genom. 

Trzeba dać sobie czas, każda kobieta dochodzi w innym czasie do siebie ! To oczywiste!♥️ minęły już 4 miesiące od porodu,zrzuciłam tyle ile chciałam, od 1,5 miesiąca ćwiczę 2x w tygodniu żeby ujędrnić ciałko, skóra jest jeszcze miękka,może jakieś zabiegi ale na razie wszystko zamknięte ? Cieszę się że lata ćwiczeń pozwoliły mi na szybszy powrót?? Na pewno geny też zrobiły swoje! Natomiast geny to nie wszystko po 35

- zaznaczyła gwiazda "Gogglebox". Jej figura zrobiła wrażenie na obserwatorach. W komentarzach pod instagramowym postem nie zabrakło komplementów i gratulacji.

Każdy zbiera to co zasiał ? wyglądasz jak miliony monet ??
Pięknie ???? jesteś cudowną osobą ❤️ wyglądasz rewelacyjnie.
TOP sylwetka!!?✨?

Ewa Mrozowska przyznała, że od końcówki ciąży jest na diecie. Jak dodała, stanowi to dla niej ułatwienie, bo zamiast gotowania może w tym czasie poćwiczyć.  

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0