Newsy

Daj kciuk w górę! Tak też możesz wspomóc Wielką Orkiestrę

Newsy

Daj kciuk w górę! Tak też możesz wspomóc Wielką Orkiestrę

Czy będzie rekord podczas tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Trzymamy kciuki! Dołożyć swoją "cegiełkę" możesz już teraz, grając razem z Jurkiem Owsiakiem i Play.

Opłać rachunek, doładuj konto - tak też możesz wspierać Orkiestrę

Choć finał Orkiestry, która jak zawsze gra „do końca świata i o jeden dzień dłużej” 12 stycznia, to już dziś możesz ją wspomóc, i to w najprostszy możliwy sposób. Wystarczy, że jesteś abonentem sieci Play i aktywnie korzystasz z dedykowanej aplikacji - Play24. Jak to działa? Z każdej transakcji zrealizowanej poprzez aplikację tj. opłacenie rachunku lub doładowanie konta – do kasy WOŚP trafi 1 zł. To również jeden kciuk w górę, gest wsparcia i zarazem sygnał do działania dla znanych YouTuberów i gwiazd Internetu, które również wspierają Wielką Orkiestrę i grają z Play.

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra #teamplay

Wśród Twoich ulubieńców na pewno jest ktoś, kto jest w załodze Play i wspiera tegoroczną Orkiestrę. Na liście obecności są m.in. Red Lipstick Monster, Zosia Zborowska, Łukasz Jakóbiak i Paulina z Mówiąc Inaczej. To właśnie oni dzięki Twojemu zaangażowaniu wspierają Jurka i WOŚP, i przygotowują unikalne treści na swoich kanałach YouTube oraz na Instagramie. Po przekroczeniu określonych progów z liczbą kciuków, twórcy publikują na swoich kanałach specjalne, unikatowe treści, zachęcające ich fanów do jeszcze mocniejszego wspierania całej akcji. Będą to m.in. nietypowe wyzwania, nieoczywiste współpracę i oryginalne pomysły.

To dzięki tej akcji możesz sprawdzić m.in., jak z wyzwaniem poradziła sobie Red Lipstick Monster, która zrobiła sobie makijaż, a jakże, kciukami! Efekty możecie sprawdzić poniżej:

YouTube.com/Red Lipstick Monster

Aktualną liczbę zaangażowanych osób można sprawdzić bezpośrednio w aplikacji. Więcej o wyzwaniach można przeczytać na tej stronie

Kciuków jest już blisko 360 tysięcy, gdy uda się dobić do 400 tysięcy - twórcy namalują w Strefie Play w dniu wielkiego finału ogromne dzieło sztuki… kciukami i przekażą je na aukcje WOŚP!

Włącz się do akcji i graj dla Orkiestry! Zapraszamy razem z Play!

AdvertisementArtykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
127
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0