Gwiazdy

Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła! Dziennikarka przedstawiła światu piękną córeczkę

Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Wojciech Olszanka/East News

Gwiazdy

Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła! Dziennikarka przedstawiła światu piękną córeczkę

Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Wojciech Olszanka/East News

Dagmara Kaczmarek-Szałkow po raz trzeci została mamą! Swoim szczęściem podzieliła się w mediach społecznościowych, pokazując pierwsze zdjęcie swojej córeczki. Zdradziła również jej imię.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła

Dziennikarka urodziła swoje trzecie dziecko, a do szczęśliwego rozwiązania doszło w Wielkanoc. Dagmara pochwaliła się swoją nową miłością na Instagramie, podkreślając, że te minione już Święta będą dla niej wyjątkowe.

Przy okazji zdradziła również imię dziecka.

Nowe życie na Wielkanoc 🐣🤱 Zosia przyszła na świat przepełniając naszą Rodzinę radością i miłością 🧡🧡🧡 którą się z Wami dzielę 🥰 Niech te Święta i dla Was będą wyjątkowo piękne 💐

- napisała Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow szczęśliwą mamą trzech córek

Fani prezenterki są zachwyceni i kierują mnóstwo ciepłych słów w stronę Dagmary. Szczęścia nie kryją również koleżanki z pracy.

Gratulacje! Bądźcie wszyscy zdrowi! 

- życzyła Anna Dec.

Gratulacje 💕💕💕💕💕 

– napisała Katarzyna Zdanowicz.

Dagmara, gratulacje! Ale fajnie - trzy dziewczyny! A myślałam, że będzie chłopak!

- dodała Anna Kalczyńska.

Jak zauważyła prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska, to już trzecia córka Dagmary. Prezenterka stacji TVN24 jest już mamą 8-letniej Antoniny i 5-letniej Marii.

Poród w czasach koronawirusa

Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest jedną z tych mam, które musiały zmierzyć się z porodem w czasie pandemii koronawirusa. Dziennikarka kilka tygodni przed porodem wyznała, że jest to dla niej trudny czas i sytuacja, która panuje na świecie, bardzo ją stresuje.

To nie jest łatwy czas także dla mam oczekujących narodzin dzieci, jest stres i niepewność, jak będzie. W szpitalach zmienione warunki porodów rodzinnych, ograniczenia w planowych wizytach i badaniach. Dlatego tak ważne jest stosowanie się do wszystkich wskazówek i zaleceń w obliczu

- napisała dziennikarka.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
12
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0