Gwiazdy

Big Brother. Oleh i Łukasz odpadli z programu w półfinale

Oleh Riaszeńczew

fot. Big Brother

Gwiazdy

Big Brother. Oleh i Łukasz odpadli z programu w półfinale

Oleh Riaszeńczew

fot. Big Brother

Do finału został już tylko tydzień. Dom Wielkiego Brata robi się pusty. Jak zwykle podczas niedzielnego programu Big Brother Arena na żywo dowiedzieliśmy się, kto decyzją widzów opuszcza dom Wielkiego Brata. Ale to niejedyne emocje półfinałowego odcinka! Z programu odpadł też Łukasz Darłak!

Program „Big Brother” powoli zbliża się ku końcowi. Decyzją widzów w tym tygodniu odpadł Oleh!

To jednak nie koniec emocji! Po dzisiejszym wieczorze w programie pozostanie jednak czworo, a nie pięcioro uczestników, którzy za tydzień spotkają się w finale. Decyzją Wielkiego Brata Igor Jakubowski ma wybrać trzy osoby, które razem z nim wejdą do finału.

Do finału Big Brother 2019 weszli: Magda Wójcik, Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski i Radosław Palacz!

Kto zwycięży? Finał w rękach widzów! Głosować można online.

Podczas programu 9 czerwca, po zaskakującym przebiegu programu, także Łukasz Darłak opuścił Dom Wielkiego Brata.

Tajni agenci w domu Wielkiego Brata

Nieliczni pozostali mieszkańcy skupiają się głównie na realizacji zadań i czekają na koniec show. W tym tygodniu Wielki Brat zorganizował swoim podopiecznym tydzień tajnych agentów. Uczestnicy zostali podzieleni na dwa oddziały, które spiskują przeciwko sobie i knują intrygi.  Wielki Brat do Pokoju Zwierzeń zaprosił Łukasza i Radka, informując ich, że ich zadaniem jest szefowanie agencjom wrogich sobie mocarstw. W ramach zadania musieli podzielić Dom na dwie strefy wpływów, w których zamieszkają do końca tego tygodnia. Musieli także zadbać, by ich agenci mieli gdzie spać, co jeść i mieć dostęp do ogrodu. Szefowie otrzymali też specjalne stroje dla swoich podwładnych - beżowe, szpiegowskie płaszcze.

Magda Wójcik ostatnią kobietą w programie

Podczas ostatniej Areny z programu odpadła Iza, Madzia jest więc ostatnią kobietą w domu Wielkiego Brata. Jak się z tym czujesz? - zapytał Wielki Brat. Madzia odpowiedziała, że czuje się bardzo dobrze i na zewnątrz ma również wielu znajomych płci męskiej, dlatego nie robi to dla niej większej różnicy. Dodała tylko, że czasem fajnie jest pogadać z dziewczynami na damskie tematy, ale poza tym to wszyscy pozostali uczestnicy są dla niej jak rodzina i czuje się swobodnie w ich towarzystwie.


Co sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0