Gwiazdy

Big Brother 2. Natalia Dawidowska nominowana do opuszczenia programu

Natalia Dawidowska

fot. Big Brother

Gwiazdy

Big Brother 2. Natalia Dawidowska nominowana do opuszczenia programu

Natalia Dawidowska

fot. Big Brother

Natalia Dawidowska dostała nominację do opuszczenia domu Wielkiego Brata.Dołączyła więc do grona osób, które w najbliższą niedzielę mogą pożegnać się z "Big Brotherem". Co się stało? Dlaczego Natalia jest piata nominowaną w tym tygodniu osobą?

W tym tygodniu w Domu Wielkiego Brata nie brakuje wstrząsów! Trwa tydzień  na "rajskiej plaży" jednak nie ma mowy o błogim spokoju i leniuchowaniu! 

Nominacja dla Natalii Dawidowskiej

W ramach zadań tygodnia uczestnicy programu losowali różne nagrody, jednak Natalia Dawidowska nie miała szczęścia i wylosowała automatyczną nominację

W tym tygodniu jest nominowanych aż pięć osób. Ania otrzymała automatyczną nominację za najgorsze oceny internautów, a Kamila, Kasię i Sarah wytypowali pozostali mieszkańcy. Teraz do nominowanych dołączyła Natalia.Jakby tego było mało Kasia Strojek została wyrzucona z programu za łamanie regulaminu.

kto odpadnie w niedzielę 20 września?

13 października odbyły się piąte nominacje, w których mieszkańcy jako kandydatów do odpadnięcia z programu wskazali Kamila Lemieszewskiego, Katarzynę Strojek i Sarę Poznachowski

Dodatkowo, decyzją internautów nominowana jest również Anna Izvarina, a Natalia Dawidowska dołączyła do grona nominowanych w wyniku jednego z zadań. We wtorek Kasia Strojek karnie opuściła program. O tym, kto jeszcze odpadnie, zdecydują widzowie w głosowaniu, wybierając między Kamilem, Anią, Sarą i Natalią.

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki i Katarzyna Strojek.


Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0