Natalia Dawidowska dostała nominację do opuszczenia domu Wielkiego Brata.Dołączyła więc do grona osób, które w najbliższą niedzielę mogą pożegnać się z "Big Brotherem". Co się stało? Dlaczego Natalia jest piata nominowaną w tym tygodniu osobą?

W tym tygodniu w Domu Wielkiego Brata nie brakuje wstrząsów! Trwa tydzień  na "rajskiej plaży" jednak nie ma mowy o błogim spokoju i leniuchowaniu! 

Nominacja dla Natalii Dawidowskiej

W ramach zadań tygodnia uczestnicy programu losowali różne nagrody, jednak Natalia Dawidowska nie miała szczęścia i wylosowała automatyczną nominację

W tym tygodniu jest nominowanych aż pięć osób. Ania otrzymała automatyczną nominację za najgorsze oceny internautów, a Kamila, Kasię i Sarah wytypowali pozostali mieszkańcy. Teraz do nominowanych dołączyła Natalia.Jakby tego było mało Kasia Strojek została wyrzucona z programu za łamanie regulaminu.

kto odpadnie w niedzielę 20 września?

13 października odbyły się piąte nominacje, w których mieszkańcy jako kandydatów do odpadnięcia z programu wskazali Kamila Lemieszewskiego, Katarzynę Strojek i Sarę Poznachowski

Dodatkowo, decyzją internautów nominowana jest również Anna Izvarina, a Natalia Dawidowska dołączyła do grona nominowanych w wyniku jednego z zadań. We wtorek Kasia Strojek karnie opuściła program. O tym, kto jeszcze odpadnie, zdecydują widzowie w głosowaniu, wybierając między Kamilem, Anią, Sarą i Natalią.

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki i Katarzyna Strojek.


Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0