Paznokcie

Bartłomiej Dubicki – manicurzysta jakich mało. Znudziło mu się wożenie żony na paznokcie, więc otworzył własny salon

"Stylista paznokci", Reporter: Ludwik Lis 

Paznokcie

Bartłomiej Dubicki – manicurzysta jakich mało. Znudziło mu się wożenie żony na paznokcie, więc otworzył własny salon

"Stylista paznokci", Reporter: Ludwik Lis 

Zawód wybrał przypadkowo. Nigdy nie planował, że będzie manicurzystą. Teraz Bartłomiej Dubicki ma swój własny salon, do którego klientki przychodzą tłumnie. Nam opowiedział, jak to jest wykonywać mało popularny zawód.

Od gastronomii do stylizacji paznokci

Od zawsze przebywał w otoczeniu kobiet, dlatego wykonywanie zawodu, który jest określany jako kobiecy, jest dla niego czymś całkowicie naturalnym. Zawsze związany był z branżą gastronomiczną. Prowadził w Berlinie restaurację przez 10 lat. W Polsce chciał otworzyć knajpę, ale niestety lokal nie spełniał warunków sanitarnych. Pewnego dnia, kiedy nie miał ochoty odwozić żony „na paznokcie”, stwierdził, że potrzebny jest salon kosmetyczny bliżej ich domu. Otworzył własny.

Zobacz także w serwisie zdrowie.tvn.pl: Czy manikiur hybrydowy jest rakotwórczy?

Poszedłem na wszystkie kursy, które są potrzebne, żeby wykonywać ten zawód, żeby mieć o tym pojęcie i móc rozmawiać z klientkami

- tłumaczy Bartłomiej Dubicki

Czuje się spełniony. Mam fajny zawód, cudowną żonę i dwójkę dzieci. Delektuje się życiem 

- dodał.

Kariera manicurzysty

Kobiety chętnie przychodzą do Bartka na manicure. Jego żona mówi, że jest prawdziwym artystą. Cały czas szuka inspiracji. Słucha kobiet, które niekiedy mu się zwierzają. 

Na początku nie mogłam się pogodzić z tym, że mój mąż robi paznokcie kobietom i spędza z kobietami tyle czasu. Z biegiem czasu zaczęłam doceniać talent jaki ma Bartek i jak odnalazł się w tej dziedzinie. Teraz jestem z tego dumna. Mój mąż jest wizjonerem

- mówi żona Bartłomieja.

Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę

Bartłomiej Dubicki opowiedział nam o trendach, które będą obowiązywały tej wiosny w stylizacji paznokci. Przede wszystkim minimalistyczne i delikatne. Najlepszym wyborem będą pastelowe kolory. Stonowane, ale widoczne. Paznokcie wykonane metodą hybrydową cały czas będą królować. Kształt zależy od preferencji.

Zobacz, co jeszcze powiedział stylista:

"Stylista paznokci", Reporter: Ludwik Lis


Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0