Gwiazdy

Dziewczyna Antka Królikowskiego nie chce z nim zamieszkać?!

Gwiazdy

Dziewczyna Antka Królikowskiego nie chce z nim zamieszkać?!

Antoni Królikowski do niedawna spotykał się z Julią Wieniawą, która obecnie spotyka się z Baronem. Teraz Antek pochwalił się nową partnerką - to śliczna blondynka! Ma na imię Kasia. Jak podał Fakt, Kasia nie chce z nim zamieszkać. Ile jest w tym prawdy?

Więcej: Wieniawa skomentowała swój związek z Baronem: "Miłość mi służy!"

Kim jest nowa dziewczyna Antka Królikowskiego?

Antoni Królikowski ma nową dziewczynę. Wspólnym zdjęciem pochwalił się na Instagramie. Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat wybranki serca Antka - ma na imię Kasia.

Antoni Królikowski w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską po raz pierwszy skomentował swój związek!

Wykonuję taki zawód, jaki wykonuję, więc Kasia przychodzi ze mną np. na imprezę otwarcia Off Camery, ale nie pozuje ze mną na ściance, ale ona ze mną po prostu przychodzi - powiedział Antek.

Antek Królikowski i Kasia zamieszkają razem?

Teraz pojawiły się nowe plotki, mówiące o tym że Kasia nie chce zamieszkać z Antkiem, co bardzo go zabolało. Informację podał Fakt, powołując się na bliskich przyjaciół Antka i Kasi. 

Kasia stwierdziła wprost, że nie jest jeszcze gotowa, by się do niego wprowadzić – napisał Fakt, powołując się na bliskich znajomych Antka Królikowskiego.

Ani Antek, ani Kasia nie skomentowali na razie tych plotek.

Przypomnijmy, Antek Królikowski do tej pory spotykał się z Julią Wieniawą (Julka obecnie jest w związku z Baronem), a jeszcze wcześniej z Katarzyną Sawczuk.

Tymczasem trzymamy kciuki za jego nowy związek!

Więcej: Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!

Co sądzisz o tym artykule?
65
32
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0