Gwiazdy

Anna Bosak wzięła ślub. Kim jest jej mąż Kamil Machnicki?

Anna Bosak

Fot. Instagram

Gwiazdy

Anna Bosak wzięła ślub. Kim jest jej mąż Kamil Machnicki?

Anna Bosak

Fot. Instagram

Anna Bosak wzięła ślub. Uczestniczka You Can Dance i jej wieloletni partner Kamil Machnicki powiedzieli sobie  tak w obecności przyjaciół i rodziny. Zobaczcie zdjęcia z ceremonii. 

Anna Bosak wzięła ślub

Anna Bosak i Kamil Machnicki wzięli ślub w  sobotę, 19 października. Uroczystość miała miejsce w Warszawie, w kościele przy Placu Teatralnym 18. Na uroczystość przybyło wielu gości w tym m.in. brat tancerki Marcin Bosak, ze swoją partnerką Marią Dębską. Anna Bosak miała na sobie wyjątkową suknię ślubną marki Rina Cossack. Była to tradycyjna, biała kreacja. Jej wybranek prezentował się również wybornie. Na tę okazję wybrał dobrze skrojony, granatowy garnitur, w którym wyglądał niezwykle szykownie.

Więcej:

Kim jest Anna Bosak?

Anna Bosak to utalentowana tancerka, która tańczy od 8. roku życia. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w pierwszej edycji You Can Dance. Zajęła wtedy trzecie miejsce, pozostając jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy tego programu.

Występowała również w serialu Tancerze i filmie Kochaj i tańcz, a także wzięła udział w show Taniec z gwiazdami, w którym była partnerką Roberta Janowskiego. 

Od kilku lat związana jest z biznesmenem Kamilem Machnickim, z którym właśnie wzięła ślub. 


Zobacz film: Iza Janachowska o ślubie. Źródło: Dzień Dobry TVN 

Co sądzisz o tym artykule?
80
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0