Gwiazdy

Alżbeta Lenska trafiła do szpitala. Aktorka miała wypadek na nartach

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Fot. Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Alżbeta Lenska trafiła do szpitala. Aktorka miała wypadek na nartach

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Fot. Dzień Dobry TVN

Alżbeta Lenska podczas urlopu we Włoszech doznała kontuzji ręki. „Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią” - pisze na swoim Instagramowym profilu. Jak dziś czuje się aktorka?


Co wydarzyło się aktorce?

Początek 2020 roku nie jest łaskawy dla Alżbety Lenskiej. Aktorka podczas urlopu w górach miała wypadek. Przeszła operację ręki. Na szczęście, jak sama pisze, wszystko poszło wzorowo. Lenska wyszła ze szpitala i odpoczywa z najbliższymi. Jest pełna nadziei, że ręka szybko wróci do pełnej sprawności.

Totalnie roztrzaskał mi się nadgarstek. Włożyli mi tytan. Uratowałam włoską szkółkę dzieciaków, która chciała we mnie wjechać. Na szczęście się nie zderzyliśmy.

- opowiadała aktorka w jednej z relacji na Instagramie.


Alżbeta Lenska w szpitalu

Wypadek na nartach nie jest pierwszym problemem zdrowotnym aktorki. W 2018 roku Lenska przeszła poważną operację mózgu. Przyczyną było pęknięcie tętniaka. Stan aktorki był krytyczny. "Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie" – takie słowa usłyszała wówczas od lekarza. Na szczęście wszystko przeszło pomyślnie i aktorka wyzdrowiała.

Urodziłam się na nowo!! Jestem uśmiechnięta, pozytywna i mówię Wszystkim, z którymi rozmawiałam - trzeba być uśmiechniętym!!!

- pisała wtedy na Instagramie.

Alżbeta Lenska i mąż Rafał Cieszyński

Prywatnie Lenska jest żoną aktora, Rafała Cieszyńskiego. Są małżeństwem od 2007 roku. Mąż bardzo ją wspierał, kiedy walczyła o życie i potem, podczas rekonwalescencji.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Co sądzisz o tym artykule?
60
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0