Gwiazdy

Aktorskie rodzeństwo - Agnieszka i Robert Kudelscy

Gwiazdy

Aktorskie rodzeństwo - Agnieszka i Robert Kudelscy

Agnieszka Kudelska: "aktorka dubbingowa, rzadziej na ekranie" - jest młodsza siostrą Roberta Kudelskiego. W rozmowie z Marcinem i Magdą opowiedzieli nam o swoich pasjach, mieszkaniu obok siebie i wspólnej pracy. Jakim bratem, wujkiem i profesorem jest Robert Kudelski? 

Jakim profesorem był Robert Kudelski dla swojej siostry?

Był bardzo surowy. Dlatego, że było takie założenie, żeby broń boże nikt nie pomyślał, że mam fory, w związku z tym będę miała najgorzej.  Pastwił się.
...a jaka studentką była Agnieszka:
Wiedziałem, że ona jest dobra, bo wszyscy inni profesorowie ją bardzo dobrze oceniali. Powiedziałem: słuchaj, sorry tu będzie ocena najniższa... czyli piątka 

Co sprawiło, że rodzeństwo postanowiło wspólnie występować na scenie i jak im się współpracowało?

Graliśmy razem bo było taniej. Lubimy ze sobą grać. moja siostra należy do tych aktorów mówiących i do tych aktorów kontaktujących na scenie. Mnie się wydaje, że ja też, więc bardzo dobrze się nam pracuje.

Jak to się stało, że zamieszkali "drzwi, w drzwi" i jak im się to podoba?
Śmiejemy się, że mamy apartament, że mamy swoje piętro w bloku. To dużo radości ale i przekleństwo czasami.
Agnieszka z mężem to jeszcze pukają, a Maria (córka Agnieszki) to z buta wchodzi! Jakim wujkiem jest Robert Kudelski i dlaczego siostrzenica zapragnęła z nim zamieszkać?

Dzieci rozmawiają ze mną na wszystkie tematy. Również na takie, na które nie można porozmawiać z rodzicami. 
Jest wyluzowanym wujkiem. Nie ponosi odpowiedzialności. Jest jak babcia i dziadek


Co sądzisz o tym artykule?
3
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
27.01.2019
Celina
Ta Pani kupuje mleko...proponuję i polecam poinformować sie jak w brutalny sposób pozyskuje sie krowie mleko. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to naprawde... jest....bo przecież kazdy mądry wie, że krowa nie daje mleka tylko dlatego, że skubie zieloną trawkę....pozdrawiam.