Uwaga TVN

  Uwaga TVN

  Reporterzy "Uwagi!" ponownie postanowili przyjrzeć się dramatowi, który miał rozgrywać się w punkcie przedszkolnym prowadzonym pod Łodzią. Sąd prowadził postępowanie w celu ustalenia, czy nastoletni syn dyrektorki placówki molestował dzieci. Jak to możliwe, że przy tego rodzaju zarzutach przedszkole wciąż działa?

  Firma cateringowa oferowała swoim klientom ogromne zniżki. Wielu z nich zaczęło się jednak skarżyć, że producent nie wywiązuje się należycie z umowy. Reporterzy programu Uwaga! TVN wrócili do głośnej sprawy, dotyczącej jednej z firm sprzedających dietę pudełkową. - Myślę, że oszukanych w całej Polsce może być kilkanaście tysięcy osób - szacuje jeden z poszkodowanych.

  Pani Joanna mieszkała Pelplinie. Pewnego dnia postanowiła zabrać córkę i pojechać do Warszawy. W stolicy chciała szukać dla siebie i dziecka lepszego życia. Niestety jej marzenia się nie spełniły. Kobieta trafiła na ulicę, a jej córka została umieszczona w pogotowiu opiekuńczym. Co się wydarzyło w życiu pani Joanny, że zdecydowała się na wyjazd z Pelplina?

  Joanna Pietrzyk mieszka ze swoją 70-letnią matką w centrum Kielc. Spokój rodziny zaburzać ma zachowanie sąsiada, od którego kobiety dzieli dziurawa ściana. Mężczyzna zauważa, że postawił ją nieżyjący już ojciec Pani Joanny, chcąc zwiększyć metraż swojego mieszkania. Reporterzy programu Uwaga! TVN przyjrzeli się sąsiedzkiemu konfliktowi.

  Trwający od kilku miesięcy kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej, nie traci na sile. Dlaczego w jednej chwili tysiące osób z Bliskiego Wschodu i Afryki, starało się przedostać na teren Unii Europejskiej? Reporterzy programu Uwaga! TVN odsłaniają kulisy operacji "Śluza".