urodziny

    urodziny

    19 marca Sławomir kończy 38 lat. Z tej okazji artysta zawitał w naszym studio i opowiedział o teledysku, którego premierę zaplanował dokładnie w dniu swoich urodzin. Jak się okazuje, w utworze "Będę z nią" usłyszeć możemy nie tylko Sławka i jego żonę Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz, ale także Marcina Wyrostka. Artyści opowiedzieli nam, jak przebiegała współpraca.

    Rockman, wokalista zespołu Feel, fan motoryzacji a od niedawna także aktywny Tik Toker. Piotr Kupicha to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Muzyk właśnie skończył 42 lata i - jak na artystę przystało - świętuje w niestandardowy sposób. Filmik z wanny podbija sieć.

    Julia Wieniawa pokazała w mediach społecznościowych mamę Martę Wieniawę-Narkiewicz. Z okazji urodzin rodzicielki gwiazda zachęciła obserwatorów do składania życzeń. Fani w komentarzach nie mogą wyjść z podziwu. Aż trudno uwierzyć, że panie nie są siostrami.

    Dorota Wellman nie kryła zaskoczenia, kiedy podczas programu na żywo, ze studiem połączył się Krzysztof Zalewski i zaśpiewał dla niej piosenkę. Ale to nie jedyny prezent, jaki Sandra Hajduk i Marcin Prokop zorganizowali dla swojej redakcyjnej koleżanki. Przyjaciele Doroty nagrali dla niej urodzinowe wideo, w którym wymieniają, za co ją kochają.