urodziny

    urodziny

    Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają dwójkę dzieci - syna Dylana Michaela i córkę Carys Zetę. Młodsza pociecha właśnie skończyła 18 lat, a dumni rodzice z tej okazji złożyli publicznie życzenia. Jakie znaczenie ma jej imię? Nad tym w Dzień Dobry TVN pochylił się Mateusz Hładki.

    Robert Górski świętuje okrągłe, 50. urodziny. Jego żona Monika Sobień pokazała internautom zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym jubilatem. Życzenia składają także przyjaciele popularnego komika. Aktor Janusz Chabior wrzucił do sieci wyjątkową fotkę.

    19 marca Sławomir kończy 38 lat. Z tej okazji artysta zawitał w naszym studio i opowiedział o teledysku, którego premierę zaplanował dokładnie w dniu swoich urodzin. Jak się okazuje, w utworze "Będę z nią" usłyszeć możemy nie tylko Sławka i jego żonę Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz, ale także Marcina Wyrostka. Artyści opowiedzieli nam, jak przebiegała współpraca.

    Rockman, wokalista zespołu Feel, fan motoryzacji a od niedawna także aktywny Tik Toker. Piotr Kupicha to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Muzyk właśnie skończył 42 lata i - jak na artystę przystało - świętuje w niestandardowy sposób. Filmik z wanny podbija sieć.