urodziny

  urodziny

  Tort urodzinowy dla dziecka może stanowić oryginalną formę prezentu, a jednocześnie być smacznym deserem dla wszystkich gości. Liczne przepisy zawierają składniki lubiane przez większość maluchów. Tort dla dzieci może zostać wzbogacony poprzez cukrowe figurki, umieszczone na jego wierzchu. Zazwyczaj odzwierciedlają one ulubione postaci z bajek lub filmów i podkreślają atrakcyjność deseru.

  Joanna Lazar jest "świeżo upieczoną mamą". Bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła sprawić niespodziankę swoim fanom. Na koncie celebrytki w mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie z córką. Na pierwszej fotografii jeden szczegół przykuwa uwagę.

  Początek nowego roku w kalendarzu to ważny moment dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy. W pierwszym tygodniu stycznia oboje obchodzą urodziny. Artysta zadbał o to, by podwójna uroczystość pozostała niezapomniana. Rodzinnym kadrem upamiętniającym urodzinowe przyjęcie podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Początek nowego roku w kalendarzu to ważny czas dla oddanych miłośników trylogii "Władca Pierścieni" i kultowej powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem". 3 stycznia 1892 roku, czyli dokładnie 130 lat temu, przyszedł na świat John Ronald Reuel Tolkien, prekursor literatury fantasty i jeden z najbardziej wpływowych pisarzy kilku minionych dekad. Jego książki doczekały się wielu nakładów i zachwycających ekranizacji. W Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przedstawił niezwykle ciekawą genezę nazwiska uznanego autora.

  Stacja TTV już od dziesięciu lat bawi i wzrusza miliony widzów w całej Polsce, a wszystko to za sprawą bogatej oferty programowej, która nieustannie poszerza się o nowe propozycje. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, gwiazdy popularnych formatów wzięły udział w specjalnym odcinku programu "99 – GRA O WSZYSTKO". W Dzień Dobry TVN o kulisach niecodziennego projektu opowiedzieli Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska z "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz dziennikarz Jan Pirowski.

  Jude Law zagrał w wielu hollywoodzkich produkcjach. Gwiazdor znany jest nie tylko ze swoich ról w filmach, ale i z miłosnych podbojów. Ma sześcioro dzieci, a obecnie jest mężem Phillipy Coan.

  Maria Pawlikowska-Jasnorzewska na zawsze zapisała się na kartach literatury jako synonim kobiecej sensualności. Choć jej poezja pełna jest subtelności i miłosnych uniesień, to jej życie nie należało do łatwych. W 130. rocznicę urodzin poetki rozmawiamy z Rafałem Podrazą, redaktorem jej wojennych dzienników i ciotecznym wnukiem Magdaleny Samozwaniec, młodszej siostry pisarki.