urodziny

  urodziny

  Polski grafik, rysownik i publicysta, autor serii komiksowej "Tytus, Romek i A’Tomek", obchodzi dziś 95. urodziny. Dziennikarz Marcin Sawicki spotkał się z dziećmi Papcia Chmiela - Moniką Lehman i Arturem Bartłomiejem Chmielewskim, którzy przygotowali dla swojego taty niezwykłe prezenty. Sami zobaczcie jakie! A my składamy solenizantowi najserdeczniejsze życie i przekazujemy bukiet kwiatów! Wszystkiego najlepszego!

  1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 40 lat. Czy jest to dla niej moment podsumowań? Czy szykuje wystawne przyjęcie z tej okazji? Kogo zaprosi? I czy czuje się spełnioną kobietą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kylie Minogue wydała swój kolejny album. Jak sama mówi, jest to jej najbardziej osobista płyta. Dlaczego? Jakie emocje towarzyszyły jej podczas premiery krążka? Swego czasu wokalistka walczyła z rakiem piersi. Następnie zaangażowała się w publiczne uświadamianie społeczeństwu, czym jest ta choroba. W efekcie więcej kobiet zaczęło chodzić na badania profilaktyczne. Czy tego się spodziewała? Już niedługo Kylie będzie obchodzić 50-te urodziny. Jak i z kim je spędzi? Czy planuje huczną imprezę? Z gwiazdą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  W tym roku Andrzej Gołota skończył 50. lat! Kinga Rusin spotkała się z nim i jego żoną na urodzinowej herbatce, by osobiście złożyć życzenia. Przyłączamy się do życzeń i dziękujemy za wszystkie emocje, których nam Pan dostarczył!

  Kilka dni temu Dorota Wellman obchodziła urodziny. Razem z Rafałem Sonikiem, przyjacielem Doroty, przygotowaliśmy dla prowadzącej Dzień Dobry TVN urodzinową niespodziankę. Rafał Sonik porwał naszą Dorotę i zawiózł ją na lotnisko. Tam czekała już pilotka awionetki Paulina Mazgała, która zabrała Dorotę Wellman w podniebną podróż. Co więcej, przekazała Dorocie stery! Zobaczcie, jak prowadząca Dzień Dobry TVN zareagowała na tę niespodziankę?

  W związku z tym Dorota i Marcin odśpiewali "100 lat" . My dołączamy się do życzeń! Jak aktorka spędzi swoje urodziny? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Impreza z okazji 50-tych urodzin Joanny Przetakiewicz odbyła się pod hasłem "Przyjaźń". Dlatego obecna tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała uczestników imprezy: Michała Piróga, Natalię Siwiec, Maję Sablewską, Leszka Stanka i Joannę Przetakiewicz, jak wygląda zawieranie przyjaźni gdy ma się rozpoznawalną twarz. Czy istnieje szansa na szczera i głęboką relację?

  Zaczęło się od urodzin, na które nie dotarł nikt oprócz najlepszej przyjaciółki... Skończyło się imprezą, która zablokowała jedną z większych ulic w Warszawie, na którą nie dało się wcisnąć nawet bocznym wejściem! Bo urodziny są BARDZO WAŻNE! O tym, jak istotne są dla dzieci takie imprezy, spotkania z grupą rówieśników, zabawa i prezenty, rozmawialiśmy z Małgorzatą Ohme i Grzegorzem Markowskim.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na dobry początek dnia, wystąpiła Shazza. Posłuchajcie jej piosenki "Miał takie piękne oczy". Przypominamy, że Shazza na polskiej scenie muzycznej występuje już od 25 lat i znana jest z takich przebojów jak np.: "Bierz co chcesz", "Egipskie noce" i "Tak bardzo zakochani".

  "Fakty TVN" kończą 20 lat. O 19.00 odbędzie się emisja 7217 odcinka serwisu informacyjnego. 20 lat to tysiące przekazanych informacji i miejsc, które odwiedziliśmy. Jak wyglądały początki programu? Dlaczego "Fakty" zrewolucjonizowały sposób przekazywania informacji? W Tomasz Lis, pierwszy prowadzący "Fakty TVN" oraz Grzegorz Kajdanowicz, który prowadzi program i jest szefem reporterów, opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o wzlotach, upadkach i trudnych momentach "Faktów TVN".

  Czterdzieste urodziny dla wielu pań to moment przełomowy. Tego dnia postanawiają przewartościować swoje życie. Czy do tych kobiet należy bizneswoman Karolina Ferenstein-Kraśko, która w tym roku obchodziła swoje 40. urodziny? Jakie emocje towarzyszyły jej w dniu urodzin? Dlaczego Dominika Tajner-Wiśniewska na swoje 40. urodziny zamierza wybrać się w Himalaje? Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Jego ojciec uczył Polaków gotować w pierwszym kulinarnym programie w Polsce "Gotuj z Kuroniem". Dziś Jan Kuroń, w naszej kuchni, prezentuje, naszym widzom, swoje rodzinne przepisy. Jak wspomina tamte czasy i czy gotuje na podstawie przepisów ojca?

  Bartek Jędrzejak: "Pierwsza gwiazda i pierwsza twarz, która pojawiła się na antenie TVN" : Tomasz Zubilewicz: "To ja odpalałem światła w TVN". Kto pamięta "Pogodową Ruletkę"? :)

  3 października 1997 roku stacja TVN rozpoczęła nadawanie! Jesteśmy z Wami już od 20 lat! Jaki był pierwszy program wyemitowany w naszej stacji? Jak wyglądały początki pracy Kingi Rusin, Marcina Mellera, Ewy Drzyzgi i Huberta Urbańskiego? Jak zmieniliśmy się przez te lata? Zobaczcie! Dziękujemy, że WY jesteście z nami! :)

  Jak sam mówi, popełnił masę błędów, ale niczego nie żałuje. Niedawno skończył 45. lat. O miłości, karierze i życiu, tym prywatnym i tym w świetle reflektorów, Kindze i Piotrowi opowiedział Michał Wiśniewski: "Dla mnie liczy się grupa przyjaciół, którzy mnie znają i te osoby, które mogę spotkać na swojej drodze, które wiedzą, że ja jestem całkiem normalnym facetem".

  Dzisiaj wieczorem startuje 10. edycja Mam talent. W dotychczasowych sezonach było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. W Dzień Dobry TVN gościliśmy zwycięzcę 2. edycji programu Marcina Wyrostka i finalistkę 1. sezonu Klaudię Kulawik. Jak wspominają swoje występy w Mam talent? Jak potoczyło się życie Klaudii po programie? Ile płyt do tej pory nagrał Marcin Wyrostek? Obok nich na naszej kanapie usiadł prowadzący Mam talent Marcin Prokop. Ile czasu "docierał się" z Szymonem Hołownią?

  3 września 2005 roku program Dzień Dobry TVN zadebiutował na antenie. Dziękujemy, że jesteście z nami już 12 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę...

  Nasi dwaj przystojniacy - Marcin Prokop i Barek Jędrzejak obchodzą dzisiaj urodziny. Sto lat chłopaki! Niech Wam się spełnią wszystkie Wasze marzenia - szczególnie te najskrytsze :)

  Pani Monika Jaskólska zainicjowała akcję przekazania Tomowi Hanksowi popularnego "malucha" czyli Fiata 126p, który już 9 lipca trafi do aktora. Z okazji jej urodzin aktor postanowił złożyć jej życzenia, korzystając z pomocy Janusza Kamińskiego. Zobaczcie jak Tom Hanks śpiewa "Sto lat!". :D

  Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny w Dzień Dziecka. Jak celebruje z rodziną ten dzień? Czy lubi rozpieszczać swoich synów? Z Małgorzatą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan organizowała Radosławowi Majdanowi urodziny, na których chciał być nawet Marcin Prokop. Czy tak było i w tym roku? Z Perfekcyjną Panią Domu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, obchodząca dziś urodziny, Izabela Trojanowska z utworem: "Skos"! 100 lat Pani Izabelo!

  Patricia Kazadi skończyła 29 lat. Jak obchodziła urodziny? Kto nie został zaproszony? Czym inspirowała się tworząc swoją stylizację? Na imprezie, która zaczęła się o północy, a goście byli trzeźwi, pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie jej wywiad z jubilatką.

  Zobaczcie, jak szybko i łatwo można przygotować pyszny i efektownie wyglądający deser. Polecamy!

  Niedawno starosta jarociński zakazał celebrowania imienin i urodzin pracowników urzędu w miejscu pracy. O biurowych zwyczajach i ich roli w integracji pracowników rozmawialiśmy z konsultantem biznesowym - Miłoszem Brzezińskim: "To ma miejsce w urzędzie, a urząd to jest zupełnie inna kategoria funkcjonowania. Po pierwsze, urząd funkcjonuje za pieniądze podatników. (...) Czy chcemy płacić za to, że urodziny gdzieś trwają pół dnia?".

  Leonard Antczak to pierwsze dziecko, które urodziło się w Polsce w 2017 roku. Bartek Jędrzejak spotkał się z nim i jego rodzicami Moniką i Karolem. Czy ochłonęli już po emocjach związanych z porodem? Jak czuje się pierwszy Polak 2017? Bartek wybrał się też do szpitala przy ulicy Polnej w Poznaniu, gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Polsce.

  Dziś 53. urodziny Zygmunta "Muńka" Staszczyka! 100 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego niespodziankę. W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o prezencie, jaki artysta zgotował fanom na swoje urodziny czyli nowej płycie T-Love, która miała swoją premierę 4.11, rock'and'rollu, rodzicach i twórczości zaangażowanej politycznie.