urodziny

    urodziny

    Paris Hilton, dziedziczka hotelowej fortuny, świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Sandra Hajduk przypomniała, co ikona lat 2000. zwojowała w świecie show-biznesu. Choć mogłoby się wydawać, że życie celebrytki jest cukierkowe i pełne brokatu, to nie zawsze tak było...

    Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN i TVN24. Prowadząca „Fakty” i „Fakty po Faktach” tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. Gwiazda stacji dba o prywatność i niezbyt często dzieli się w mediach szczegółami z życia prywatnego. Jednak z okazji 40. urodzin Michała para zamieściła w sieci kilka zdjęć z tego radosnego dnia.

    Jacek Stachursky skończył 55 lat! Wraz z muzykiem świętowaliśmy ten dzień w naszym studiu. Oprócz odśpiewania w ramach prezentu piosenki "Typ niepokorny", reporterka Sandra Hajduk i prowadzący program Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme rozmawiali z artystą o podsumowaniu jego wyzwania #60morningschallenge, które stworzył w związku właśnie ze swoimi urodzinami.

    8 stycznia 1935 roku w miasteczku Tupelo na amerykańskim Południu urodził się Elvis Presley – piosenkarz i aktor. To prekursor rock’n’rolla, jedna z ważniejszych ikon popkultury XX wieku. Jego nazwisko znają wszystkie pokolenia i tak już będzie zawsze. Cały świat chciał słuchać jego utworów. O jego fenomenie rozmawialiśmy z dziennikarką muzyczną Marią Szabłowską.