urodziny

  urodziny

  Margot Robbie urodziła się 2 lipca w Queensland, w Australii, co oznacza, że właśnie skończyła 30 lat. Jej popularność windowała sukcesywnie przez lata. Ostateczną pozycję w Hollywood umocniła zaś jej rola u Tarantino. Jakie jeszcze znaczące momenty w karierze tej trzydziestolatki powinniście poznać?

  Lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Doktor sztuk teatralnych, dziekan Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Marcin Perchuć obchodzi właśnie 47 urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najlepsze role. A niebawem zobaczymy go ponownie jako Krzysztofa Kornatowskiego w kolejnej serii kultowego serialu "Usta usta".

  Dorota Gardias skończyła właśnie 40 lat. Z okazji okrągłych urodzin pogodynka opublikowała w mediach społecznościowych okolicznościowy post. Z uśmiechem przyznała, że jedyne, czego sobie dziś życzy, to zdrowie. Trzeba przyznać, że czas służy dziennikarce, która nieustannie zachwyca niesamowitą figurą i olśniewający wyglądem. Jak przez lata zmieniała się nasza gwiazda? Zobaczcie sami.

  Anja Rubik to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Jednak pokazy na wybiegu i sesje zdjęciowe to dla niej za mało. W 2018 roku piękna Polka wydała książkę "#SEXEDPL", angażując się tym samym w edukację seksualną młodzieży. Z okazji 37 urodzin przypominamy początki jej kariery.

  Niedawno Piotr obchodził 50-te urodziny, świętowali też 10-tą rocznicę ślubu. W Dzień Dobry TVN: Piotr i Agata Rubikowie z córkami - Heleną i Alicją. Jak wygląda codzienne życie w rodzinie Rubików? Czy dziewczynki interesują się muzyką i zamierzają iść w ślady ojca, czy raczej ich zainteresowania zmierzają w zupełnie innym kierunku?

  Królowa Elżbieta II urodziła się 21 kwietnia, ale jej urodziny, ze względu na pogodę, obchodzone są w czerwcu. W tym roku w pobliżu Pałacu Buckingham kilka tysięcy wielbicieli rodziny królewskiej. W uroczystej paradzie ulicami Londynu przeszło około tysiąca żołnierzy. Zobaczcie relację dziennikarki Dzień Dobry TVN Anny Senkary.

  Chociaż Królowa Elżbieta II urodziła się w kwietniu, jej urodziny - ze względu na pogodę - obchodzone są w czerwcu. Jakie atrakcje przygotowano z tej okazji? Czy w związku z wiekiem królowa zamierza niedługo abdykować? Co jeszcze słychać w rodzinie królewskiej? Sprawdziła to dla nas reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.