urodziny

  urodziny

  Hugh Grant swoje największe triumfy święcił jakieś dwadzieścia lat temu, lecz mimo upływu czasu, nadal w sercach milionów kobiet zajmuje czołowe miejsce. Takie role, jak Charles'a w "Czterech weselach i pogrzebie", Williama Thackera w "Notting Hill" czy Daniela Cleavera w "Bridget Jones", sprawiły, że znalazł się w gronie najpopularniejszych światowych aktorów. Za co jeszcze kochamy?

  Urodziny to ważny moment w życiu każdego dziecka, na który bardzo mocno i długo się czeka. Każdy rodzic chce, aby były to wyjątkowe i niezapomniane chwile. Mamy zaproszonych gości i kupione dekoracje, ale co zrobić, żeby maluchy dobrze się bawiły? Jak zorganizować czas tak, żeby im się spodobał, a dla dorosłych nie był stresujący? Kilka propozycji zabaw dla dzieci przygotowała animatorka, Patrycja Lipińska. Zobacz, jak nasi prowadzący robili miecze z balonów.

  "I znów księżniczka Anna spadła z konia..." - śpiewała kiedyś Ewa Bem. Jedyna córka królowej Elżbiety II i księcia Filipa skończyła właśnie 70 lat. Niestety, urodzinowe obchody będą skromne. Huczną ceremonię uniemożliwiła pandemia koronawirusa.

  Wydawałoby się, że życie Whitney Houston powinno być jak z bajki. Była piękna, niezwykle utalentowana, a na koncie miała wiele światowych przebojów. Niestety, kiedy gasły światła, za kulisami odgrywały się dramatyczne sceny, które doprowadziły do jej upadku. Dziś wokalistka obchodziłaby 57 urodziny. Przypomnijmy sobie największe hity i najważniejsze wydarzenia w jej karierze.

  Piosenkarka, aktorka, tancerka, projektantka mody i bizneswoman. Uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie. Urody, figury i kondycji pozazdrościć mogłaby jej niejedna nastolatka. Jennifer Lopez kończy właśnie 51 lat. Z okazji urodzin przypominamy najlepsze role i najważniejsze momenty kariery amerykańskiej gwiazdy.

  Aktorka, działaczka społeczna i założycielka fundacji "Mimo Wszystko" - Anna Dymna świętuje 69. urodziny. Wiele jej kreacji zapisało się na stałe w historii polskiego kina. Od lat związana jest z Krakowem i Starym Teatrem.

  Niezapomniany Han Solo, awanturniczy Indiana Jones, uznany przez magazyn "People" za najseksowniejszego żyjącego mężczyznę, a na dodatek zanim zrobił światową karierę pracował jako stolarz. Amerykański aktor Harrison Ford świętuje swoje urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najsłynniejsze role.