Maja Bohosiewicz

  Maja Bohosiewicz

  Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?

  Siostry Sonia i Maja Bohosiewicz postanowiły wykorzystać jeszcze ostatnie dni wakacji. Aktorki z całą rodziną spędzają urlop w ciepłych krajach. W mediach społecznościowych opublikowały wspólne zdjęcie. Jak spędzają wolny czas?

  W kolejnej odsłonie cyklu "Kobiece DNA" rozmawialiśmy o tym, czy stereotypowa rola matki i żony daje kobietom szczęście. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Pawlikowską, ekspertkę ds. zachowań społecznych kobiet, psycholog Małgorzatę Ohme i aktorkę Maję Bohosiewicz.

  Piotr Adamczyk i Czesław Mozil Mają swoje własne restauracje. Kuba Wesołowski - hotel, a Marcin Prokop założył agencję mówców. Dlaczego gwiazdy otwierają własne biznesy? W jakie branże zaangażowali się: Rafał Maślak, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah? Ich interesy odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Ile jest dzieci tyle jest metod, sposobów i sztuczek, które pomagają rodzicom sprawić by ich pociecha wreszcie poszła spać! O tym, dlaczego czasem tak trudno jest przekonać niemowlę, że już czas na drzemkę i jak sobie ten proces ułatwić, rozmawialiśmy z Mają Bohosiewicz, Marią Kotowską i Małgorzatą Borecką. Macie swoje, sprawdzone sposoby na usypianie dzieci? Podzielcie się nimi! :)

  W wielu domach piętrzą się niezliczone ilości zabawek. Podobno rocznie Polacy wydają na nie 3 miliardy złotych. O zakupoholizmie zabawkowym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorką Mają Bohosiewicz (mamą 8-miesięcznego chłopca) i psychologiem dziecięcym Dorotą Maciejec. Jakie błędy popełniają rodzice kupując dzieciom zabawki? Będziecie zaskoczeni, kiedy dowiecie się, czym bawi się dziecko Mai.

  Maja Bohosiewicz od niedawna jest mamą. Będąc w ciąży bardzo długo ćwiczyła. Nawet w 7 miesiącu ciąży wrzucała na swoje kanały społecznościowe zdjęcia z siłowni. Czy spotkała ją za to fala hejtu? W wywiadzie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską stwierdziła, że drogą do szczupłej sylwetki jest poczucie szczęścia i spełnienia.

  Maja Bohosiewicz rzadko pojawia się na imprezach odkąd urodziła dziecko. Aktywizuje się jednak na swoich profilach społecznościowych, gdzie nie przebiera w słowach gdy pisze o blaskach i cieniach macierzyństwa. Jak gwiazdy wykorzystują social media w budowaniu swojego wizerunku? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła się tego dowiedzieć własnie od Mai.

  Według niektórych każda kobieta w ciąży musi się bardzo oszczędzać, a ostatnią rzeczą, o której powinna myśleć jest aktywność fizyczna. To samo dotyczy pań, które są tuż po porodzie. Innego zdania są goście Dzień Dobry TVN: trenerka personalna Ewa Chodakowska, modelka Karolina Malinowska, stylistka Zosia Ślotała i aktorka Maja Bohosiewicz. Panie powiedziały, jak zmotywować się do ćwiczeń i jak połączyć opiekę nad dzieckiem z aktywnością fizyczną.

  W środę w Dzień Dobry TVN: mamy mają plan - zrzucają kilogramy, te po ciąży i te nabyte w jej trakcie - zobaczcie, jak z Ewą Chodakowską ćwiczą: Maja Bohosiewicz, Zosia Ślotała i Karolina Malinowska. Oprócz tego: przegląd prasy według korespondenta - prosto z Waszyngtonu Marcin Wrona. Następnie: jakie noty postawią sobie w kuchni? W naszej kuchni gotują jurorzy You Can Dance: Agustin Egurrola i Michał Piróg. A także: 500 zł na dziecko - nasi eksperci doradzą, komu się należy i jak je uzyskać. Startujemy o 8.00!

  Aktorka Maja Bohosiewicz razem ze swoim chłopakiem otworzyli kwiaciarnię. Czym wyróżnia się ich marka na tle konkurencji? Czy kwiaty w pudełku są autorskim pomysłem aktorki? Czy Maja osobiście dogląda biznesu i codziennie rano jeździ na giełdę kwiatową? I ile kosztuje jedno pudełko róż od Mai Bohosiewicz?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: u takiej nauczycielki każdy chciałby pobrać lekcje - Natalia Kukulska jako pani pedagog. Następnie sprawa wielkiej wagi odważ(o)nych - jak wyważyć powracający efekt jojo? Oprócz tego Maja Bohosiewicz i kwiaty - czy zmieni aktorstwo na inną sztukę? A na koniec dr Szczyt w temacie, który interesuje młode mamy - jak zapobiec rozstępom mięśni brzucha po ciąży? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktor Mateusz Banasiuk zakochał się kiedykolwiek na zabój? Czy Maja Bohosiewicz znalazła swój ideał? Jak rozpoznać, że jest się w kimś zakochanym? Zobaczcie, co na temat miłości powiedziały jej: Sławomira Łodzińska, Edyta Olszówka i Sonia Bohosiewicz.

  Na imprezie Playboya Agnieszka Jastrzębska spotkała Artura Boruca. Ale nie samego - był tam z narzeczoną - Sarą Mannei. Po raz pierwszy w Polsce para pojawiła się na salonach. Czy oglądają mistrzostwa świata? Czy Artur czyta bloga swojej dziewczyny?

  Maja Bohosiewicz zdementowała plotkę jakoby była dziewicą. Marta Żmuda - Trzebiatowska zmieniła stan... cywilny. Kto jeszcze jest do wzięcia? Czy Katarzyna Nosowska zagra w teatrze? Co usłyszał od pseudofana Andrzej Grabowski i co przedstawienie, w którym bierze udział, ma wspólnego z garnkami? Zobaczcie także kontrowersyjną kreację Kim Kardashian. Szokuje Was? O komentarz poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN Agnieszkę Szulim.

  Maja Bohosiewicz i Tomasz Ciachorowski wybrali się w podróż po Pustyni Zachodniej w Egipcie. W pięć dni pokonali 1500 kilometrów, poznając uroki nomadzkiego stylu życia. Zobaczcie jak sobie poradzili!

  Przyjaciele mówią na nią „Ziółko”. Pod płaszczykiem twardej dziewczyny ukrywa niepoprawną romantyczkę. Ile z Anity Ziółkowskiej, recepcjonistki w Klinice Piękna, ma w sobie Maja Bohosiewicz? Gościliśmy ją w studiu Dzień Dobry TVN oraz na naszym czacie.