Chce mieć największy biust na świecie i pobić Rekord Guinnessa. Przeszła 38 operacji, a już szykuje się do kolejnej

Kobiecy biust
Kobiecy biust
Źródło: F.J. Jimenez/Getty Images
41-latka chce trafić do Księgi Rekordów Guinnessa jako posiadaczka największego biustu na świecie. Aby zdobyć wymarzony tytuł, kobieta miała kilkadziesiąt operacji plastycznych. Na zabiegi wydała do tej pory prawie pół miliona dolarów. Na tym jednak nie zamierza zakończyć.

Sheyla Hersey pochodzi z Brazylii. W dzieciństwie była wyśmiewana przez rówieśników z powodu bardzo chłopięcej budowy ciała. Jako dorosła osoba, aby pozbyć się kompleksów, poddała się serii operacji plastycznych powiększających biust. Chce dzięki nim trafić do Księgi Rekordów Guinnessa jako posiadaczka największych piersi na świecie.

Chce mieć największy biust na świecie

41-letnia Brazylijka ma za sobą 38 operacji i właśnie przygotowuje się do kolejnej. Tym razem lekarze mają umieścić w jej piersiach ekspandery, które będą stopniowo rozciągać skórę, aby możliwe było wszczepienie implantu. Mimo że tak ekstremalne powiększanie piersi jest nielegalne i niebezpieczne, kobieta nie zamierza zrezygnować z zabiegu. W rozmowie z dziennikarzami "Daily Mail" wyznała, że wolałaby "umrzeć szczęśliwą z ogromnymi piersiami, niż być smutną i nieszczęśliwą". Zamówiła już w Niemczech specjalne implanty, które w lipcu wszczepią jej lekarze z Kolumbii.

Groźne powikłania

Sheyla Hersey w rozmowie z magazynem "The Sun" wyznała, że kolejne operacje bardzo odbijają się na je zdrowiu. Czterokrotnie przechodziła niezwykle ciężkie infekcje i tylko dzięki nadludzkim staraniom lekarzy udało się ją uratować.

Kiedy okazało się, że jest w ciąży i trzeba było usunięć implanty, zachorowała na depresję. Gdy po urodzeniu córki chciała ponownie je włożyć, okazało się, że z powodu infekcji nie jest to możliwe - stany depresyjne wróciły. Choroba była na tyle poważna, że kobieta dwukrotnie próbowała odebrać sobie życie.

Na operacje wydała ponad 450 tysięcy dolarów

41-latka wyznała dziennikarzom, że musi przechodzić kolejne zabiegi, ponieważ co jakiś czas pojawiają się kobiety z bardziej pokaźnym rozmiarem. Za zaplanowaną na lipiec operację kobieta będzie musiała zapłacić ok. 150 tys. dolarów. Do tej pory na zabiegi powiększające piersi wydała ponad 450 tys. dolarów.

Kiedy powiększenie piersi przypłacisz zdrowiem?

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Szpital walczy z nadwagą u dzieci. "Wśród rodziców jest niska świadomość tego, że otyłość to choroba"

Zofia Zborowska-Wrona pokazała, jak się ochładza w gorący dzień. "Tak można żyć w ciąży w te upały"

Magda Femme pokazała córkę. Nel bardzo wyrosła. "Jesteś do mnie podobna, tylko tego nie widzisz"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: F.J. Jimenez/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości