Katarzyna Olubińska-Godlewska i Robert Stockinger w roli kurierów. Jak poradzili sobie z dostarczaniem paczek?

Dzień dobry, tu kurier
Praca listonoszy i kurierów nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza teraz, gdy jest mróz. Jak na co dzień wygląda ten zawód? Postanowili to sprawdzić nasi reporterzy, którzy dostarczali przesyłki widzom Dzień Dobry TVN. Sprawdź, jak im poszło.

Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek Pocztowych

Często złościmy się na listonosza bądź kuriera, na którego przez pół dnia czekamy w domu. Ich praca nie jest jednak prosta. Przekonali się o tym Katarzyna Olubińska-Godlewska i Robert Stockinger, którzy wyruszyli na podbój Warszawy. Dziennikarze wskoczyli w żółte kombinezony i wyruszyli do sortowni firmy kurierskiej, gdzie spotkali się z zawodowcami.

Mirek i Sylwia przez lata swojej pracy doręczyli ponad 400 tysięcy paczek. Jak wygląda ich typowy dzień? W firmie wszyscy stawiają się o godzinie 6 rano. Po zapakowaniu samochodu każdy wyjeżdża w swój teren.

Praca ta nie jest trudna, jeśli poznamy rejon i adresy. Po jakimś czasie nie tylko zna się ulice i adresy, ale nawet i ludzi poznaje się na ulicy

- powiedział Mirosław Fliśnik, kurier.

Reporterzy Dzień Dobry TVN w roli kuriera

Zawodowcy pomogli Katarzynie i Robertowi odpowiednio zapakować samochód. Dziennikarze z bagażnikiem pełnym paczek ruszyli do pracy.

Jak się okazało, zadanie to wcale nie było takie łatwe. Problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, odnalezieniem bloku czy odpowiedniej klatki schodowej dały się we znaki. Przez pół dnia nasi reporterzy z uśmiechem na twarzy dostarczyli zaledwie trzy paczki.

- Ciężka praca , gdyby nie towarzystwo Roberta, ten dzień byłby trudny. Troszkę więcej zrozumienia dla kurierów – apelowała Katarzyna Olubińska-Godlewska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Lewandowscy wzięli udział w modowej sesji dla niemieckiego magazynu. "Robert w sandałach wygląda obłędnie"

Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Szyk nie zna ceny. Ewelina Rydzyńska podpowiada, jak wybrać modną suknię ślubną i nie zbankrutować

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Katarzyna Olubińska-Godlewska, Robert Stockinger

podziel się:

Pozostałe wiadomości