Styl życia

Ewa Kawka - polska fryzjerka, która uczesała Miss Universe 2019. "Widziałam zadowolenie w jej oczach"

Styl życia


Dziewięćdziesiąt najpiękniejszych kobiet świata. Kilkuset ekspertów, którzy dbają o wygląd każdej kandydatki do tytułu Miss Universe. Wśród nich - polska fryzjerka, Ewa Kawka. W 2019 roku uczesała reprezentantkę Południowej Afryki, która wygrała konkurs i zdobyła koronę.

Ewa Kawka od młodości marzyła o fryzjerstwie. Była niezwykle zdeterminowana, aby osiągnąć w zawodzie perfekcjonizm. Trenowała na najbliższych.

Zaczęła strzyc to sąsiadów, to mnie. Czesała moją żonę w koka

- wspomina Stanisław Piękoś, tata fryzjerki.

Ciężka praca

Ewa Kawka uczestniczyła w wielu szkoleniach i pokazach odbywających się w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Tajlandii. Dzięki swojemu zaangażowaniu i talentowi mogła współpracować z ikonami stylizacji długich włosów, takimi jak Patrick Cameron i Mego Ayvazian.

Ekspertka w konkursie Miss Universe

Zwieńczeniem ciężkiej pracy było zaproszenie do grona ekspertów, którzy mieli zadbać o wygląd kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Universe. W 2019 roku uczesała reprezentantkę Południowej Afryki. Zozibini Tunzi uznano za najpiękniejszą i to ona wygrała konkurs.

Ja nawet nie marzyłam, że ona u mnie usiądzie, nawet marzyłam, żeby nie usiadła, bo miała takie krótkie włosy. Kiedy to jednak zrobiła, miałam burzę w głowie, ale sięgnęłam po produkty (...) i zaczęłam je nabłyszczać, podkreślać kolor, kręcić drobne loczki. Widziałam zadowolenie w jej oczach, uśmiech na twarzy. Wtedy spadł mi kamień z serca, burza w głowie ustała i byłam bardzo zadowolona

- wspomina Ewa Kawka.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości