Styl życia

Dzieciaki atakują

Styl życia

Aktualizacja:
Dzieciaki atakują

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka nowego cyklu „Dzieciaki atakują” w Dzień Dobry TVN. Do studia zaprosiliśmy dziennikarkę TVN 24, Martę Kuligowską, mamę bliźniaków: Helenki i Franciszka oraz dietetyka Agatę Lewandowską. Udzielają naszym widzom praktycznych rad na temat karmienia dzieci, odpowiadają na pytanie, jak w wieloletniej rodzinie wykształcić dobre nawyki żywieniowe.

Jesteś w ciąży? Spodziewasz się bliźniąt lub planujesz powiększyć rodzinę? Szukasz praktycznych porad? Chcesz w jednym miejscu znaleźć najważniejsze informacje? Jeśli odpowiedziałaś "tak" choć na jedno pytanie, ta książka jest dla Ciebie!

"Bliźnięta atakują!" to poradnik jak wyjść z opresji przy dowolnej liczbie dzieci. Ta książka to zbiór doświadczeń dwóch matek bliźniąt, które wszystko, co napisały przerobiły na własnej skórze, własnych dzieciach i we własnym życiu. Autorki szczerze piszą o tym jak momentami może być ciężko, ale też wzruszająco i pięknie. To jedyna tego typu książka dla rodziców bliźniąt i nie tylko! (źródło: Wydawnictwo Pascal)

Konkurs! Wygraj praktyczny poradnik dla rodziców "Bliźnięta atakują czyli jak wyjść z opresji przy dowolnej liczbie dzieci"

SMS o treści DZIECI pod numer 7227

Koszt SMS 2 zł + VAT (2,46 zł z VAT)

Szczegóły na 860 Telestrona TVN

Autor: TVN

Pozostałe wiadomości