Styl życia

Małżeństwo z pasją do psich zaprzęgów. "To specyficzny sport"

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Marta Wrońska
 Połączyła ich miłość i pasja

Połączyły ich miłość, psy i pasja. Niezwykłe małżeństwo - Krystian i Natalia, startują w zawodach psich zaprzęgach. Znajomi i bliscy są pełni podziwu dla ich osiągnięć.

Małżeństwo z pasją

Krystian i Natalia mają niezwykle ciekawy związek. Ich codzienność wypełnia pasja, której oddali się bez reszty. Kto kogo zaraził sportem?

- Zaczęliśmy się spotykać i zobaczyłam, jak Krystian kocha to, co robi i jak dla niego ważna jest ta pasja, to od razu się w to wciągnęłam. Nie wyobrażam sobie teraz pojechać na zawody i nie wystartować. Zaczynałam od biegu z psem - powiedziała Natalia Rakocy.

- Miałem 5 lat, pierwszy raz wystartowałem w zawodach dla dzieci. W swojej karierze zdobyłem już 8 tytułów Mistrza Polski. To specyficzny sport, bo wymaga pracy z psami każdego dnia - dodał Krystian Rakocy.

Małżeństwo i 16 "dzieci"

Zakochani nie narzekają na samotność. Towarzyszy im niezła gromadka psów. Każdego z nich traktują niemalże jak własne dziecko.

- Są jak małżeństwo i 16 dzieci. Te psy to członkowie rodziny. Poświęcają im dużo czasu - Brajan Schultz, kuzyn Natalii.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Marta Wrońska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości