Styl życia

Alergeny, włosy i uporczywa sierść. Ten odkurzacz poradzi sobie z każdą przeszkodą

Styl życia

Odkurzacz Dyson V12

Sprzątanie domu nigdy nie było tak proste i lekkie. To koniec ciężkich sprzętów, plączących się kabli i wiecznego niezadowolenia. Jeśli marzysz o skutecznie wysprzątanych powierzchniach, nawet tych, do których trudno dotrzeć, znamy na to sposób. Ten inteligentny odkurzacz bezprzewodowy nie tylko wyczyści najdrobniejszy kurz, ale także pozbędzie się sierści zwierząt.

Nowoczesna technologia sprzątania

Znasz ten stan, kiedy czwarty raz przejeżdżasz odkurzaczem po dywanie, a on wciąż nie zbiera okruchów, kurzu i sierści czworonogów? My również. Czasami sprzątanie możne nas nie tylko zmęczyć fizycznie, ale także doprowadzić do bóli kręgosłupa i złości. Od tej normy są jednak wyjątki. Obecnie na rynku znajdują się sprzęty, które ułatwiają nam życie i sprawią, że czyszczenie mieszkania jest proste, szybkie i skuteczne.

Naszym numerem jeden jest od niedawna mocny i wydajny odkurzacz bezprzewodowy Dyson V12 Slim Absolute. Idealnie nadaje się do mniejszych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Co ważne odkurzacz ten jest lekki, więc nie obciąża naszych pleców. Główna elektroszczotka Motorbar, została zaprojektowana w technologii zapobiegającej plątaniu, która usuwa kurz, włosy i zwierzęcą sierść ze wszystkich rodzajów powierzchni, nie tylko z podłóg twardych ale także z dywanów.

Odkurzacz Dyson V12 Slim AbsoluteŹródło: mat. prasowe

To lekki i najbardziej inteligentny odkurzacz bezprzewodowy, który łączy w sobie dużą moc ssania i najbardziej zaawansowaną technologię. Odkurzacz posiada wbudowany czujnik, który stale zliczając i kategoryzując zassane cząsteczki kurzu pod kątem ich wielkości (alergeny i pyłki, mikroskopijny kurz, roztocza i drobnoziarnisty piasek, cząsteczki wielkości kryształów cukru) oraz co najważniejsze automatycznie dopasowuje moc ssania do rodzaju zanieczyszczeń. Ekran LCD pokazuje w czasie rzeczywistym, co zostało zebrane przez odkurzacz, wyświetlając na ekranie dowód dokładnego sprzątania i czystego domu.

Dzięki podświetlanej elektroszczotce ujawnia mikroskopijny kurz oraz drobne okruchy, niewidoczne na pierwszy rzut oka. Z tym sprzętem nic nie przeoczysz. Ponadto urządzenie ma także wysoką moc ssania, która inteligentnie i automatycznie dostosowuje wciąganie do poziomu zanieczyszczeń.

Plątanie się włosów wokół szczotki? Dzięki technologii Anti-tangle to już przeszłość. Odkurzacz Dyson V12 posiada mini elektroszczotkę przeciw plątaniu, która zbiera długie włosy i zwierzęcą sierść z foteli, łóżek, kanap i wszelkich powierzchni tapicerowanych. Stożkowy wałek skręca kurz, brud i sierść prosto do pojemnika.

Odkurzacz idealny dla alergików 

Alergicy dobrze wiedzą, jak trudno jest wyzbyć się z domu kurzu. Ten potrafi ukryć się wszędzie. Z pomocą nadciąga zaawansowana, 5-stopniowa oraz w pełni uszczelniona filtracja odkurzacza Dyson, która wyłapuje 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów o wielkości zaledwie 0,3 mikrometra. Ponadto potężny, lekki silnik Dyson Hyperdymium™ obraca się z prędkością do 125 000 obrotów na minutę i generuje najwyższą moc ssania do usuwania mikroskopijnego kurzu oraz większych zanieczyszczeń, a technologia cyklonów Dyson Root Cyclone™ dba o to, by wszelkie zanieczyszczenia takie jak kurz, pył, włosy i sierść zwierząt trafiały bezpośrednio do pojemnika. Z takim sprzętem alergicy mogą czuć się spokojni. Kichanie i piekące oczy nie będą im już uprzykrzać życia.

Nie wierzysz? Inteligentny odkurzacz bezprzewodowy przedstawia dowody. Na ekranie LCD pokazuje naukowe pomiary, zlicza i kategoryzuje zassane cząsteczki pod kątek ich wielkości oraz pokazuje, co podczas sprzątania zostało zebrane.

Zastanawiacie się, jak działa odkurzacz bezprzewodowy? Dyson V12 Slim™ ładuje się w ściennej stacji ładującej, a zaawansowany 7-ogniwowy akumulator zapewnia do 60 minut sprzątania całego domu bez utraty mocy ssania.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości