odkurzacz

  odkurzacz

  Policjanci z Rawy Mazowieckiej zatrzymali 22-letniego sprawcę kradzieży odkurzacza. Po przeszukaniu jego mieszkania okazało się, że mężczyzna miał na sumieniu więcej takich przestępstw. W sumie postawiono mu 20 zarzutów kradzieży zuchwałej oraz jeden kradzieży z włamaniem.

  Podczas poszukiwań idealnie dopasowanego odkurzacza, coraz częściej w ofertach sklepów spotkać można odkurzacze pionowe. Zgrabne, eleganckie i kompaktowe urządzenia mają już swoich oddanych użytkowników. Czym różnią się od klasycznych modeli odkurzaczy, czy sprawdzą się w każdym domu i który z nich wybrać, aby najpełniej cieszyć się możliwościami, które dają te sprzęty? Podpowiadamy!

  Annie Nowak-Ibisz: "Dom sprząta się sam". Zobaczcie jak od codziennych obowiązków uwalniają ja ... roboty i gadżety sterowane za pomocą aplikacji w telefonie!

  Nadszedł czas na wiosenne porządki, dlatego w Dzień Dobry TVN Pani Gadżet Anna Nowak-Ibisz pokazała zestaw przyrządów i płynów do mycia okien, gąbki do mycia ściany, szczoteczki do kurzu i kuleczki do "odkłaczania" swetrów. Zobaczcie, jak działa odkurzacz do okien i magiczny mop.

  Rzecz się miała w Korei. Pewna gospodyni domowa, zapewne zmęczona sprzątaniem, postanowiła "przyciąć komara". I jak przystało na każdą porządną Koreankę, położyła się na podłodze. Aby nie tracić czasu, zostawiła włączony odkurzacz, który miał w tym czasie ogarnąć dywany. Obudziło ją szarpanie za włosy. Z przerażeniem stwierdziła, że podstępnie zaatakował ją odkurzacz. Tę scenę odtworzył dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, którego mottem jest: "Jak nie poczujesz, to nie wiesz". Do jakich wniosków doszedł? Czy czeka nas wojna z maszynami, które powoli zaczynają się buntować? Które maszyny najczęściej okazują swoje niezadowolenie? Uwaga! Będzie bolało :)