Posadził 6 tys. drzew, by uczcić pamięć żony. W środku zagajnika ukrył łąkę w kształcie serca

Sadzonka drzewa w męskich dłoniach
Posadził 6 tys. drzew, by uczcić pamięć żony
Źródło: SBDIGIT/Getty Images
Tęsknotę za ukochaną osobą można wyrazić na wiele sposobów. Brytyjski rolnik Winston Howes po śmierci żony posadził 6 tys. dębów na powierzchni 2,5 hektara, ukrywając pomiędzy drzewami olbrzymią łąkę w kształcie serca. - To był błysk natchnienia - przyznał mężczyzna w rozmowie z "Daily Telegraph".

Wielka Brytania. Łąka w kształcie serca hołdem dla zmarłej żony

Winston Howes darzył żonę bezgraniczną miłością. Nie dziwi zatem fakt, że po śmierci ukochanej postanowił dołożyć wszelkich starań, by pamięć o niej nigdy nie zginęła. Kilka miesięcy po pogrzebie mieszkaniec angielskiego hrabstwa Gloucestershire zasadził w pobliżu swojego domu 6 tys. dębów. Co więcej, w środku zagajnika ukrył otoczoną żonkilami łąkę w kształcie serca. Praca nad niezwykłym projektem zajęła mu tydzień.

Podróże po świecie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał

- Pomyślałem, że to świetny pomysł. To był błysk natchnienia. Czasami chodzę tam, żeby usiąść i pomyśleć. To piękny hołd, który jej oddaję. Będzie tutaj trwał przez lata - powiedział rolnik w wywiadzie dla "Daily Telegraph".

Uczcił pamięć żony. Łąka w kształcie serca przez lata była jego sekretem

Dzieło brytyjskiego rolnika przez lata było utrzymywane w tajemnicy. Jak czytamy na tvn24.pl, łąka w kształcie serca została przypadkiem odkryta przez mężczyznę pilotującego balon. To właśnie on, zauroczony niecodziennym widokiem, zrobił zdjęcia terenu i zamieścił je w Internecie.

- Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, gdy dojrzałem ten symbol miłości ukryty między drzewami. Często podróżuję balonem, ale to najbardziej niesamowity widok, jaki kiedykolwiek widziałem z nieba - przyznałAndy Collett.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: anw//rzw/tvn24.pl, Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: SBDIGIT/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości