Robi magiczne zdjęcia noworodków pod wodą. "Odbijam światło od dna i to daje fajne efekty"

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Izabela Kaczyńska
Bąbelkowe sesje zdjęciowe, czyli podwodne zdjęcia
Bąbelkowe sesje zdjęciowe, czyli podwodne zdjęcia Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Podwodna fotografia to w Polsce nisza, którą postanowiła wypełnić Agnieszka Gogulska. Fotografka organizuje sesje zdjęciowe na basenie. Dzięki temu wielu rodziców ma szansę zobaczyć, co dzieje się z ich pociechami podczas pływania.

Podwodne zdjęcia dzieci

Agnieszka Gogulska to prawdziwa pasjonatka fotografii. Kiedy nie wiedziała, co dalej zrobić ze swoim życiem, pojawiła się szansa na organizowanie sesji zdjęciowych na basenie. Praca z dziećmi pochłonęła ją bez reszty.

- Moja historia zaczęła się pięć lat temu. Moja córka zaczęła chodzić na zajęcia na basenie. Zastanawiałam się, jak uchwycić moment nurkowania. Koleżanka, która prowadziła szkołę pływania, zapytała, czy nie chciałabym zrobić sesji na basenie - powiedziała fotografka.

- Zaczęłam eksperymentować, dokupiłam lampy, odbijałam światło od dna i zauważyłam, że to daje fajne efekty. Rodzice nie mają szansy zaobserwować, co dzieje się z ich dzieckiem pod wodą - dodała.

Fotografia podwodna na basenie

Fotografka przyznała, że najlepiej, kiedy dziecko przychodzi na sesję zdjęciową najedzone i wypoczęte. To podstawa dobrego nastroju, bez którego zdjęcia mogą się nie udać.

- Wiem, że jest dużo możliwości, aby samemu zrobić sobie takie zdjęcia. Aga zwraca uwagę na dużo szczegółów. Potrafi dopasować sesję tak, aby maluszek czuł się komfortowo, ale i rodzic - powiedziała uczestniczka podwodnych sesji zdjęciowych Agnieszka Borkowska.

- To stresujący moment, człowiek ma wrażenie, że dziecko się utopi, jak się je zanurzy pod wodą. Wszyscy jednak byli bardzo pomocni - dodała Ewa Jarema, która także brała udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Izabela Kaczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości