Pogoda

Pogoda na poniedziałek. Czeka nas pochmurny dzień

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
PAP/TVN Meteo
Prognoza pogody na poniedziałek, 26 września 2022 r.
Prognoza pogody na poniedziałek, 26 września 2022 r.
wideo 2/4

Jaka jest prognoza pogody na poniedziałek 26 września 2022 r.? Nad Polskę naciera niż oraz front. W związku z tym można się spodziewać nieco gorszej pogody. Niemal w całym kraju będzie pochmurno z możliwymi przejaśnieniami. Gdzieniegdzie może popadać, a nawet zagrzmieć.

Prognoza pogody na poniedziałek, 26 września 2022 r.

Do Polski nadchodzi front i niż. W całym kraju w poniedziałek 26 września możemy spodziewać się zachmurzenia umiarkowanego i dużego. Możliwe są również opady deszczu, a na południu Polski - burze. Prognozowana maksymalna wysokość opadów to 10 mm na metr kwadratowy. W centrum i na południu termometry maksymalnie pokażą 17 st. C, na zachodzie i południu ma być nieco cieplej, bo 18 st. C, a na północnym-zachodzie 16 st. C. Najchłodniej będzie na wschodzie - 14 st. C.

W górach pogoda nieco gorsza - wciąż możliwe są opady deszczu ze śniegiem. W rejonach podgórskich może być wiatr południowo-zachodni od umiarkowanego do porywistego.

Pogoda na poniedziałek - Warszawa

W Warszawie w poniedziałek spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane oraz duże. Możliwe są również przelotne opady deszczu i słabe burze. Wiatr słaby do umiarkowanego. Podczas burz można spodziewać się silniejszych porywów wiatru. Termometry wskażą maksymalnie 18 st. C. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: PAP/TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Meindert van der Haven/Getty Images

Pozostałe wiadomości