Newsy

Na naszej scenie Luna z utworem – "Zgaś". Elektroniczne brzmienie, które przenosi słuchacza w kosmiczny wymiar muzyki

Newsy

Aktualizacja:

Luna, czyli Aleksandra Wielgomas to polska artystka młodej sceny alternatywnej. W naszym studiu wystąpiła z nowym utworem "Zgaś". Co się kryje za hipnotyzującą piosenką?

Pierwszy singiel artystki zatytułowany "Luna" ukazał się w marcu 2020 roku. Był zapowiedzią drogi artystycznej, którą chce podążać. Na naszej scenie wystąpiła z nowym kawałkiem "Zgaś". Barwa głosu młodej wokalistki w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem przeniosła naszych widzów w kosmiczny wymiar muzyki, zachowując przy tym nieoczekiwane wrażenie spokoju, harmonii oraz autentyczności.

"Zgaś" - o czym jest utwór?

- "Zgaś" to osobista opowieść pełna tajemnic i niedopowiedzeń. To przyjrzenie się sobie, swoim złożonym emocjom i stanom. W takiej rozmowie ze sobą samym każdy może znaleźć wyjątkową cząstkę siebie. Bo w tym dziwnym czasie każdy z nas wątpi, każdy czuje żal, niepokój i niepewność - czytamy na kanale YouTube.

Luna - kim jest?

To 21-letnia wokalistka, która studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Kocha książki, Nicka Cave’a, Björk, sztukę, filozofię i... astrologię, a księżyc jest jej szczególnie bliski. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię. Emanuje pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem.

Od lat jest związana ze sceną. Występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Wystąpiła m.in. na Pol’n’Rock Festiwal i Naturalnie Mazury Festiwal, a podczas Nocy Muzeów w Warszawie 2019 zagrała w pracowni Jagi Hupało.

Zobaczcie w naszym materiale wideo zjawiskową charakteryzację Luny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Nikodem Rozbicki powraca w serialu "Chyłka" i rapowym słuchowisku. "To opowieść o ludziach w dobie pandemii"

12. sezon "Kobiety na krańcu świata" już za nami. "Ta edycja nie była łatwa. Cały czas byliśmy w blokach startowych"

Pamiętacie 12-letnią Kasię Żurawik? Sprawdziliśmy, co słychać u pierwszej polskiej uczestniczki Eurowizji Junior

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości