W lipcu i sierpniu miejscowości nad Bałtykiem pękają w szwach. Turyści przyjeżdżają na urlop, by się zrelaksować i wypocząć, ale niestety, niektórym puszczają hamulce.
Chloe Barnard cierpi na patologiczne zaniki pamięci, które znacząco utrudniają jej codzienne funkcjonowanie. 29-letnia Brytyjka często traci kontakt z rzeczywistością, zapomina kim jest i nie rozpoznaje twarzy krewnych.
Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Mrozu, Ralph Kamiński to tylko część artystów, którzy 2 i 3 lipca zagościli na pierwszej edycji festiwalu Zdobywcy Fryderyków.
Choć dzięki badaniom USG było wiadomo, że dziecko będzie ponadprzeciętnych rozmiarów, to nikt nie spodziewał się, że jego waga będzie odpowiadała tej, która jest typowa dla kilkumiesięcznych maluchów.
W programie "Mój gruby trener 2" instruktorzy fitness rezygnują ze zdrowego stylu życia i celowo przybierają na wadze. Jakie okażą się skutki tego eksperymentu?
W specjalnych kioskach profilaktycznych można bezpłatnie wykonać pomiary i na miejscu omówić je z doradcą. O ich funkcjonowaniu przypomina serwis Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia. Kto może z nich skorzystać? Co można zbadać?
Cztery żywe szczeniaki zakopała na swojej posesji 66-letnia mieszkanka Baboszewa (woj. mazowieckie). Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut usiłowania zabicia zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. Czy tłumaczyła swój czyn?
Po remontach czy budowaniu drewnianego płotu zwykle pozostają kawałki drewna, z którymi nie wiadomo, co zrobić. Dlatego Izabela Szarmach i Olga Piórkowska w programie HGTV pt. "Wymarzone ogrody" pokazały, jak łatwo wyczarować z nich piękne donice. Zobacz, jak zrobić je krok po kroku.
Rozporządzenie dotyczące rejestru ciąż, podpisane przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, wchodzi w życie 6 lipca. W Systemie Informacji Medycznej będą gromadzone informacje dotyczące ciąż pacjentek, ale nie tylko. Co to oznacza w praktyce? Kto będzie miał dostęp do tych danych? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z dr. Grzegorzem Południewskim, ginekologiem.