Włosy

Jak zwiększyć objętość kucyka? Ten prosty trik z TikToka zdobył serca internautek

Włosy

Źródło:
TikTok
Kobieta

TikTokerka o nicku "Beauty trend" pokazała, jak w banalny sposób zwiększyć objętość kucyka. Internautki od razu podłapały tę metodę. - Ten trik jest super - przyznała jedna z nich.

TikTok miejscem pełnym porad

TikTok przepełniony jest poradami z branży modowej, kulinarnej oraz urodowej. Internautki ochoczo dzielą się tam bowiem swoimi sposobami na zadbaną cerę, wyjątkowy make-up, a także polecają produkty, które warto mieć w swojej kosmetyczce.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Natomiast ostatnio popularność zdobywa nagranie internautki o nicku "Beauty trend", która pokazała, jak zwiększyć objętość kucyka.

Trik z TikToka na zwiększenie objętości wysokiego kucyka

Zazwyczaj, gdy zwiążemy włosy gumką, kucyk po chwili opada i wygląda mało efektownie. Jak temu zapobiec? TikTokerka, która jest urodomaniaczką, radzi by zsunąć gumkę nieco niżej, rozdzielić włosy na pół, po czym przełożyć kosmyki od dołu przez szczelinę, która powstała. Zobaczcie, jak zrobić to krok po kroku:

Internautki szybko pokochały ten banalny sposób. Były w szoku, że tak łatwo, można mieć piękny kucyk o dużej objętości. "Dziękuję za ten trik", "Ten trik jest super", "Uwielbiam tę fryzurę" - czytamy w komentarzach.

Jak zrobić wysoki i pełen objętości kucyk?

Innym, równie łatwym pomysłem na wysoki kucyk podzieliła się na TikToku stylistka fryzur Alexa Mcmanaman. Wystarczy podczas wiązania, zebrać 1/3 włosów i przełożyć je przez gumkę. Mocno zacisnąć i gotowe.

Jak zrobić idealny kucyk?
Jak zrobić idealny kucyk?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: JGI/Jamie Grill/Getty Images

Pozostałe wiadomości