Chcesz rozjaśnić swoją twarz? Proponujemy zainwestować w dobry róż do policzków. To kosmetyk niezbędny w torebce każdej kobiety.
Jak dobrać róż do policzków do koloru włosów i odcienia cery?
Jaki wybrać róż do policzków? Fundamentalna zasada doboru tego kosmetyku to kolor włosów i karnacja. Posiadaczki cery jasnej powinny postawić na brzoskwiniowy róż do policzków . Z kolei brązowy róż do policzków doskonale będzie komponował się z cerą oliwkową.
Podstawowym zadaniem tego kosmetyku jest dodanie twarzy świeżości i blasku. Dobór tego kosmetyku wcale nie jest zadaniem prostym. Zły produkt może tylko postarzyć twarz i wywołać nieestetyczny efekt. Pamiętajmy jednak, że idealny róż do policzków powinna cechować trwałość.
Jaki róż do policzków dla brunetek?
Posiadaczki ciemnych włosów świetnie wyglądają w brązowych odcieniach różu do policzków. Powinny unikać kosmetyku w kolorze morelowym i brzoskwiniowym. Pomarańczowy róż do policzków także nie jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich brunetek - tylko dla tych posiadających nieskazitelną cerę. W przeciwnym wypadku kosmetyk ten przyniesie odwrotny skutek i podkreśli posiadane na twarzy przebarwienia. Koralowy róż do policzków jak najbardziej przeznaczony jest dla kobiet mających ciemne włosy.
Jaki róż do policzków dla blondynek?
Kobiety mające platynowy odcień włosów powinny postawić na chłodny róż do policzków . Z kolei blondynki o ciepłym odcieniu włosów powinny zainwestować w brzoskwiniowy róż do policzków. Ta grupa kobiet idealnie wygląda także w perłowych, delikatnych odcieniach.
Jaki róż do policzków wybrać?
Najlepszy róż do policzków to taki, który jest dopasowany do potrzeb użytkowniczki. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów w różnych kolorach, ale także możliwościach aplikacji: róż do policzków w kremie, róż do policzków w sztyfcie czy róż do policzków w kulkach.
Sposób aplikacji zależy od indywidualnych oczekiwań każdej kobiety, ale także posiadanej cery. Skóra tłusta i trądzikowa wymaga zastosowania różu sypkiego lub różu w kamieniu. Nie toleruje ona ciężkich konsystencji, więc kosmetyk w kremie raczej nie jest dla niej przeznaczony. Do skóry normalnej można stosować każdy sposób aplikacji. Jednak sztyft lub żel utrzymuje się znacznie dłużej. Skóra sucha doskonale wchłonie róż w postaci żelu lub kremu. Trzeba raczej unikać produktów w kamieniu i sypkich. Jedynie jeżeli kosmetyki te zawierają świecące drobinki, to można rozważyć ich zastosowanie.
Zatem podstawowe pytanie jest takie: jaki róż do policzków wybrać? Odpowiedź brzmi: dopasowany do posiadanej karnacji, koloru włosów, ale także mający korzystny dla nas sposób aplikacji. Zdaniem wielu kobiet kosmetyk ten powinien nie tylko dawać piękny efekt, ale także mieć ładne opakowanie. Z tego względu wybierają róż do policzków serduszko .
Róż do policzków - jak nakładać?
Zastanawiasz się, jak nakładać róż do policzków? Pudrowy, matowy róż do policzków aplikuj za pomocą pędzla, który wielkością będzie dostosowany do kości policzkowej. Zainwestuj w naturalny pędzel o włosiu ściętym ukośnie. Przed aplikacją produktu nałóż na kości policzkowe puder w transparentnym kolorze. Z kolei kremowy róż do policzków nakładaj palcami, delikatnie rozcierając. Róż do policzków w płynie także trzeba nakładać palcami. Przede wszystkim kolorowy płyn daje trwały efekt rumieńców.
Jak używać różu do policzków? Najważniejsza zasada, aby uzyskać maksymalnie naturalny efekt, to dokładne jego roztarcie.
Jak zrobić róż do policzków?
Naturalny róż do policzków możesz także zrobić sama. Czego potrzebujesz? Kilku plasterków suszonego buraka. Musisz je zmielić w blenderze lub młynku do kawy. Wystarczy teraz przesypać do słoiczka uzyskany drobny puder. Masz już wykonany z buraka róż do policzków, który natychmiast da rozświetlający efekt.
Róż do policzków to ważny kosmetyk w torebce każdej kobiety. Jednak źle dobrany nie przyniesie korzystnego efektu. Dzięki poradnikowi wiesz już, jaki wybrać róż do policzków dla blondynek, a jaki róż do policzków dla brunetek.
Rozświetlający róż do policzków polecany jest nie tylko dla nastolatek. Z powodzeniem mogą go stosować także kobiety w dojrzałym wieku.
Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN