Horoskop

  Horoskop

  Zodiakalne Wagi to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października. Wyróżniają się inteligencją i wdziękiem. Horoskop dzienny i tygodniowy opisuje je jako dusze artystyczne, posiadające doskonały gust i wyrafinowany sty Waga dąży w swoim życiu do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Jak przedstawia się jej horoskop miłosny i z jakim znakiem zodiaku ma szansę stworzyć szczęśliwy związek?

  Waga jako znak zodiaku złożona jest z przeciwieństw. Żywioł powietrza, który kieruje jej życiem, sprawia, że jest to osoba często niezdecydowana i mająca wiele wątpliwości. Jaka jest charakterystyka wagi? Poznaj jej cechy charakteru, a także mocne i słabe strony.

  Wiara we wszelkiego rodzaju zabobony i przesądy jest powszechna. Wiele osób jest przekonanych, że spotkanie na drodze czarnego kota lub przejście pod drabiną może być przyczyną nieszczęścia. Do popularnych zabobonów zalicza się także swędzenie ręki. Na co swędzi lewa ręka? Czy jest to również powód do zmartwień? Czy zabobonami w ogóle warto się przejmować?

  Przed nami pełnia Księżyca w znaku zodiakalnego króla, czyli w fazie Lwa. Każda pełnia niesie jednak ze sobą pewną charakterystyczną i niepowtarzalną wibrację, oraz wywołuje określony klimat, który sprzyja pewnym zamiarom, a inne utrudnia. Czego możemy się spodziewać po najbliższej pełni? Dla których znaków zodiaku będzie korzystna?

  Jak na prawdziwego króla zwierząt przystało, osoby, których znakiem zodiaku jest lew, charakteryzują się porywczym i dominującym charakterem. Duża pewność siebie odbija się w wielu działaniach i możliwych tendencjach, które opisuje horoskop dzienny czy tygodniowy lwa. Jak każdy znak, ten również posiada swoje jasne i ciemne strony. Jakie cechy najlepiej go opisują?

  Słońce wkracza do znaku Raka w zależności od rocznika 21 lub 22 czerwca i opuszcza go 22 lub 23 lipca. Jakie są osoby spod znaku Raka? Nadwrażliwcy, neurotycy, panikarze? A może czuli rodzice i wrażliwi partnerzy? Jakie są kobiety, a jacy mężczyźni spod znaku Raka? Z jakimi znakami układają sobie najlepsze relacje partnerskie? Zobacz horoskop przygotowany przez astrolog Merkurję.

  Czarna magia od wieków fascynuje i bulwersuje. I nic dziwnego, każdy czasem ma ochotę rzucić klątwę na wrednego szefa czy miłosne zaklęcie na kogoś, kto nie zwraca na nas uwagi. Czarna magia w praktyce nie jest prosta, ale zawsze warto spróbować.

  Chcąc poznać swoje losy, sprawdzamy, jak wygląda nasz horoskop dzienny, tygodniowy, a nawet miesięczny. Bliźnięta to znak zodiaku wyróżniający się błyskotliwością i lotnym umysłem. Osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca są niezależne, ciekawe świata i gadatliwe. Z tego powodu trudno nawiązać im naprawdę długotrwałe relacje. Co jeszcze mówi nam horoskop?

  Pełne witalności, energiczne i towarzyskie – właśnie takie są osoby urodzone między 21 maja a 20 czerwca. Bliźnięta to znak zodiaku należący do grupy najbardziej ekstrawertycznych. Charakteryzuje się nieposkromioną ciekawością świata i szybką adaptacją do nowych warunków.

  Gdy zaczyna się astronomiczna wiosna, Słońce wkracza do fazy Barana. Dzieje się to zazwyczaj 20 lub 21 marca. Dzień zrównuje się z nocą, a każdy kolejny jest już coraz dłuższy. Ogień - żywioł przypisany Baranom będzie teraz coraz mocniejszy, co wyrażać się będzie również przez rosnącą temperaturę na zewnątrz.

  Astrologia jest dziedziną, która od wieków intryguje wiele osób. Pragniemy poznać naszą przyszłość, odkryć, co nas czeka i dowiedzieć się, jak potoczą się nasze sprawy. Najbardziej zaangażowane osoby sprawdzają każdego dnia, jak wygląda horoskop na dziś. Pora poznać, jakie tajemnice kryje w sobie baran i jaka czeka go przyszłość.

  Niezwykle pracowici, wytrwali i zdyscyplinowani – właśnie takie są osoby spod znaku koziorożca. W życiu skupiają się przede wszystkim na osiągnięciu stabilizacji zawodowej. W swoich działaniach są bardzo ostrożni i zachowawczy. Dla koziorożca ważna jest lojalność i uczciwość. Horoskop na dziś będzie w dużej mierze opierać się na tych właśnie cechach, wskazując możliwe działania i opcje.

  Koziorożec. Poznaj charakterystykę osób urodzonych pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Czy są dobrymi rodzicami i partnerami? W jakich zawodach sprawdzą się najlepiej, jakie mają mocne strony? Zobacz opis i cechy osób spod znaku Koziorożca.

  Znaki zodiaku od tysięcy lat stanowią przedmiot zainteresowania ludzkości. Już w czasach starożytnych wierzono, że gwiazdy potrafią przepowiadać przyszłość. Koziorożec jest znakiem osób urodzonych pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Uznawany jest za najbardziej konserwatywny w całym horoskopie. Czym wyróżnia się mężczyzna i kobieta koziorożec? Jak powstaje horoskop na dziś? Odkrywamy tajemnice zodiaku.

  Słowo ,,pieniądze” w języku łacińskim określa się jako pecunia, to zaś pochodzi od „pecus”, co oznacza bydło. Z tego powodu byk jest znakiem zodiaku nastawionym przede wszystkim na posiadanie dóbr materialnych. Znak byka jest symbolem pieniędzy, majątku oraz życia obfitującego w przeróżne gadżety. Dążenie do fortuny wzmaga poczucie bezpieczeństwa i stabilności, które stanowią bardzo istotne elementy w życiu osób spod tego znaku.

  Osoby spod znaku byka urodziły się pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja. Charakteryzuje je niesamowity upór, chęć dominacji i skuteczność działania. Sprawdzając horoskop dzienny, pamiętajmy, iż stanowi on raczej zbiór różnego rodzaju opcji niż faktyczne przepowiednie. Byk może dowiedzieć się nieco więcej o swoim losie, poznając mocne i słabe strony znaku. Co zatem mówią gwiazdy?

  Kawa widziana we śnie jest najczęściej odzwierciedleniem nastawienia i otwartości osoby śniącej, gotowości do podejmowania wyzwań. Jednak w zależności od rodzaju napoju i postaci, w jakiej on występuje, sen może mieć także inne znaczenia. Zobacz, jaką interpretację proponuje sennik.

  Zdobycie serca panny wcale nie jest takie proste i wymaga odpowiedniego przygotowania. Poznając cechy panny, dowiesz się, jak nie popełnić błędu, który może skreślić cię raz na zawsze. Jak uwieść zodiakalną pannę? Czy pana i Twój znak zodiaku będą do siebie pasować? Jak zdobyć mężczyznę pannę, a jak kobietę pannę? Poznaj najlepsze metody na podryw osób spod tego znaku zodiaku.

  Słońce właśnie wkroczyło do znaku Panny i osoby urodzone w tej fazie obchodzą, bądź niebawem będą obchodzić urodziny.Znak Panny jest o tyleż ciekawy, co kontrowersyjny. Jego nazwa po łacinie to Virgo, co oznacza dokładnie nie pannę, ale dziewicę. Być może w obecnych czasach nie będziemy bawić się w szczegółowe definicje tych dwóch pojęć, jednak kiedyś miało to kluczowe znaczenie.

  W sen­niku kol­czyki zwią­zane są z uszami. Doty­czą jed­nak nie strefy stricte fizycz­nej, a zwra­cają uwagę na słu­cha­nie. Naj­praw­do­po­dob­niej osoba znaj­du­jąca się w naj­bliż­szym oto­cze­niu chce prze­ka­zać coś ważnego. Warto zwró­cić uwagę na to, czyje kol­czyki widziane są we śnie.

  Symbolika liczb jest intrygującą dziedziną. Od wieków ludzie doszukiwali się znaczenia otaczających ich cyfr. W ten sposób powstał horoskop numerologiczny, który dostarcza nam ciekawych informacji na temat naszych cech charakteru, upodobań, a nieraz nawet przeznaczenia. Może mieć charakter miesięczny, tygodniowy oraz dzienny. Dużą popularnością cieszy się także horoskop partnerski.

  Jeśli w twoim śnie pojawia się damska torebka, oznacza to, że bardzo zależy ci na zdaniu innych osób. Według niektórych interpretacji sen o torebce zwiastuje nadejście dobrych dni. Istotne jest również to, jaki kolor ma pojawiająca się w marzeniu sennym torba damska.