Horoskop

  Horoskop

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 11 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale czuć będzie już napięcie wywołane przez zbliżającą się Pełnię Księżyca oraz zacieśniającą się koniunkcję Wenus i Urana.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc na nocnym niebie nabiera kształtów i dąży do Truskawkowej Pełni, która odbędzie się w kolejnym tygodniu. W wtorek (7.06) będziemy mieli do czynienia z Pierwszą Kwadrą w znaku Panny, która zachęci Nas do większej pracowitości oraz wzmocni pragnienie czystości i sprzątania. Sprawdź horoskop tygodniowy na 6-12 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 9 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj obydwa światła nieboskłonu znajdują się w żywiole powietrza. To będzie dzień pełen błyskotliwych dyskusji i żywiołowej wymiany poglądów. 

  Wielkimi krokami zbliżamy się do najdłuższego dnia i najkrótszej nocy w roku, czyli Nocy Kupały. Przesilenie letnie 2022, bo o nim mowa, wypada 21 czerwca. Słońce wkroczy do znaku Raka, co jest równoznaczne z rozpoczęciem astronomicznego lata, które przywita nas najdłuższym dniem roku, trwającym ponad 16 godzin i 47 minut. Jak celebrować to święto? Czym się różni od Nocy Świętojańskiej? Z tymi pytaniami w Dzień Dobry TVN zmierzyła się niezawodna Anna Grzywaczewska-Ciuciura, czyli astrolog Merkurja.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 6 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa, ale o godzinie 8.21 przejdzie do znaku Panny. Na niebie utworzy się niezbyt sympatyczna kwadratura pomiędzy Marsem a planetą karłowatą Ceres.

  Jak jest horoskop tygodniowy na 30 maja - 5 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Początek nowego tygodnia przygotował nam oczyszczenie i restart w postaci Nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob już od wtorku zacznie się odnawiać na nocnym niebie. Nagromadzone plotki i sensacyjne informacje, które gruchną w poniedziałek, w kolejnych dniach zaczną przygasać i się wyciszać.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 3 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka, w którym pobędzie aż do godziny 20.37. Przez większość dnia będziemy skupieni na obowiązkach i nieco introwertyczni.

  Jaki jest horoskop na czwartek, 2 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów planetarnych. Srebrny Glob odnawia się i poczujemy, że zaczynamy coś ze świeżą energią.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 1 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc również zaczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 7:48 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Czeka Nas zmiana energii na bardziej subtelną i nastawioną na ułożenie sobie relacji z innymi.

  Tradycyjnie wraz z końcem miesiąca zapraszamy na czat z Astrolog Merkurją w Dzień Dobry TVN. Co czeka nas w maju? Czy wiosna zwiastuje zmiany w życiach poszczególnych znaków zodiaku? A może przed nami wyjątkowo spokojny miesiąc? Sprawdź horoskop miesięczny na maj 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 29 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale po godzinie 19.22 przejdzie do znaku Bliźniąt. Na niebie utworzy się burzliwa i bardzo energetyczna koniunkcja Marsa i Jowisza w znaku Barana. Przed Nami wyjątkowo mocny dzień, w trakcie którego trzeba spodziewać się licznych wyładowań i różnorakich wybuchów, w tym głównie emocjonalnych. Najbardziej odczują ten intensywny układ osoby urodzone w znaku Barana i Strzelca. To właśnie Wam mogą przydarzyć się jakieś niesamowite przygody i niezwykłe zwroty akcji. Pozostała część zodiaku powinna włączyć dzisiaj zdrowy rozsądek i unikać brawury, szczególnie na drodze.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek 27 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. O godzinie 8.22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka. Na niebie utworzy się niepokojąca kwadratura pomiędzy Wenus i Plutonem. Ten układ wróży niepokoje partnerskie, nieporozumienia w relacjach i kłopoty z wypracowaniem wspólnego stanowiska. Dzisiaj w rozmowach mogą Nam towarzyszyć skrajne emocje, zbyt łatwo możemy zrezygnować z jakiegoś związku czy relacji biznesowej. Nie zaogniajmy niepotrzebnie sporów.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb. Poniedziałek nie pozwoli Nam się nudzić czy też pozostać z boku wydarzeń. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 23 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy mieli bardzo energiczne ruchy ciał niebieskich, a wraz z nimi na Ziemi również będzie sporo dynamiki.

  Jaki jest horoskop na niedzielę, 22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 17:49 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Wieczorem na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity. Jest to faza, w której Księżyc jest widoczny w połowie, ale z każdą kolejną godziną jego tarczy będzie ubywać, ponieważ dąży do nowiu. 

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 16-22 maja 2022 roku. Słońce przebywać w znaku Byka, w sobotę zmieni pozycję i przejdzie do znaku Bliźniąt. Tydzień upłynie nam pod znakiem zaćmienia i Pełni Księżyca, która zajdzie w poniedziałek nad ranem. Do ważnych układów na niebie będzie należeć również niebezpieczna koniunkcja Marsa i Neptuna.