Horoskop

  Horoskop

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 30 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Nasz naturalny satelita zmniejsza swoją tarczę i przygotowuje się do Nowiu Księżyca w znaku Baran, który nastąpi już niebawem.

  Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca, ale już o godzinie 1.55 przejdzie do znaku Wodnika. Srebrny Glob, który znajdzie się w powietrznym znaku będzie otwierać Nam pole do dyskusji ze znajomymi i ożywionego dzielenia się poglądami na wiele różnych, ciekawych tematów. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 27 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Horoskop dzienny na piątek, 25 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Słońca Barana, Księżyc przebywa w znaku Koziorożca. Z większych układów pomiędzy ciałami niebieskimi dojdzie dzisiaj kwadratury Słońca i Księżyca, czyli do Trzeciej Kwadry naszego naturalnego satelity. Srebrny Glob maleje i na nocnym niebie będzie widoczna dokładnie połowa jego tarczy.

  Słońce rezyduje w znaku Barana, Księżyc przebywa w znaku Strzelca. Na niebie Merkury, który znajduje się w znaku Ryb spotka się z władcą tej fazy czyli Neptunem. Koniunkcja uściśli się w dwudziestym trzecim stopniu tego zodiaku. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 23 marca 2022 roku? Dzisiaj możemy być zagubieni i czuć się oszołomieni nadmiarem intensywnych wydarzeń. To nie jest dobry moment na inicjowanie nowych przedsięwzięć lub składanie jakiś poważnych deklaracji. W późniejszym terminie okaże się, że nie byliśmy w posiadaniu wszystkich niezbędnych informacji. W tle nadal kłopoty z ruchem lądowym i morskim, możliwe poważne awarie.

  Człowieka od zawsze fascynowało to, co wydarzy się w przeszłości, dlatego część z nas wierzy w różnego rodzaju przepowiednie. Czy jest w nich ziarno prawdy, a może są tylko wymysłem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadał Bogumił Van Den Broeck, prowadzący kanał "Lupa Sceptyka".

  Horoskop dzienny na wtorek, 22 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Najważniejszym wpływem planetarnym będzie dzisiaj kwadratura Marsa i Urana. Te dwie planety zetrą się w walce o wpływy, dlatego dzisiaj mogą nas zaskoczyć różnego rodzaju niespodzianki.

  Słońce zaczyna dzień w znaku Ryb, ale o godzinie 16.33 wkroczy do znaku Barana i tym samym zainauguruje się astronomiczna wiosna. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 20 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Przesilenie wiosenne wywoła zjawisko równonocy, z którym spotykamy się tyko dwa razy w roku, zatem warto na nie zwrócić uwagę. Możemy odczuć ogromne zmęczenie, przeciążenie organizmu oraz migrenowe bóle głowy. Będziemy rozdrażnieni, senni i jednocześnie niewyspani.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 19 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj będziemy drażliwi i dość łatwo się możemy wpadać w złość. Nie dajmy się unosić trudnym emocjom, ponieważ pod wpływem chwilowego impulsu można zaprzepaścić doskonale zapowiadającą się relację.

  Sprawdź horoskop tygodniowy na 14-20 marca 2022 r dla wszystkich znaków zodiaku. Wydarzenia na nieboskłonie będą się fokusować głównie wokół dwóch silnych zjawisk. Pierwszym będzie Pełnia Postnego Księżyca, czyli Pełnia w znaku Panny, która wypada 18 marca, drugim równonoc wiosenna i wkroczenie Słońca do znaku Barana, co nastąpi 20 marca.

  Horoskop dzienny na wtorek, 15 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Będziemy czuli się bardzo pobudzeni i kontaktowi. Znaki ogniste, czyli Baran, Lew i Strzelec poczują przypływ dodatkowej energii, którą wykorzystają w dobrym celu.

  Horoskop dzienny na poniedziałek, 14 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Srebrny Glob coraz wyraźniej zaznacza swoją tarczę na nocnym niebie, co wpłynie na rozjaśnienie nocy. Z tego powodu będzie nam coraz trudniej zasypiać.

  Horoskop dzienny na niedzielę, 13 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. Wieczorem, po godzinie 20.31 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się koniunkcja pomiędzy Słońcem a władcą mórz i oceanów, czyli Neptunem.

  Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. O godzinie 8.24 Srebrny Glob przechodzi do znaku Raka. To doskonały dzień dla osób urodzonych w trygonie wody (Raki, Skorpiony i Ryby). Dla Was niebo przygotowało romantyczne spotkania, randki oraz kulinarne niespodzianki. Reszta zodiaku musi obejść się głównie smakiem. W piątek najważniejsze będą dla Nas relacje sercowe, ich jakość oraz bliskość z konkretnymi osobami. Nie będziemy mogli doczekać się końca pracy. Dzień nie sprzyja racjonalnym analizom.