Horoskop

  Horoskop

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie dojdzie do zmiany znaków, przez dwa silnie działające ciała niebieskie. To spowoduje, że dotychczasowe plany staną się nieaktualne. Powinniśmy przygotować się na sporą zmianę w energiach i ważne zwroty akcji. Sprawdź horoskop dzienny poniedziałek 13 grudnia.

  W ciągu najbliższych dni na niebie będą wyjątkowo aktywne planety zawiązane z partnerstwem i miłością. To właśnie te tematy będą dla Nas najważniejsze – praca pójdzie w kąt, zaczniemy skupiać się na jakości Naszych relacji. Układy Wenus i Marsa będą determinować nasze zachowania i nakłaniać do spotkań towarzyskich oraz poszukiwania szczęścia w miłości. Sprawdź horoskop tygodniowy na 6-12 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Barana i zajmuje coraz więcej miejsca na nocnym niebie. Tarcza naszego naturalnego satelity się wypełnia i dąży do pełni. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 12 grudnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj przed wschodem Słońca, można było gołym okiem zaobserwować kometę Leonard. Dla zapaleńców jest jeszcze szansa oglądania jej w kolejne poranki z pomocą lornetki. Na niebie doszło do kwadratury władcy znaku Ryb – Neptuna i Słońca. Dzień będzie pełen niezwykłych zbiegów okoliczności, niejasnych przeczuć, komedii pomyłek i niesamowitych znaków, których nie sposób będzie przegapić.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Srebrny Glob znajduje się w fazie Ryb. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 11.12.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj rano na niebie dojdzie do Pierwszej Kwadry Księżyca w tym wodnym i podwójnym znaku. To wpłynie na mocniejsze niż zwykle reagowanie na bodźce. Dodatkowo będziemy mieli do czynienia z silną koniunkcją Wenus i Plutona, która może zrobić nieco zamieszania w Naszym życiu uczuciowym. Pod wpływem tego układu będziemy bardziej wszystko przeżywać i ulegać namiętnościom. Oprócz tego Merkury ustawi się w sekstylu z Jowiszem. To będzie bardzo intensywna i obfitująca w mocne emocje sobota, po której możemy spodziewać się jeśli nie wszystkiego, to z pewnością jakiś nietuzinkowych doznań.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się trudna kwadratura pomiędzy Marsem rezydującym w znaku Skorpiona, a Jowiszem przebywającym w znaku Wodnika. To układ, który będzie powodował zwiększenie się ciśnienia wewnętrznego. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na środę, 8 grudnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po 12:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Ponadto na niebie Wenus utworzy kwadraturę z boginią niezgody Eris, a Merkury ustawi się również w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na wtorek, 7 grudnia 2021 r.

  Drzewko świąteczne jest nierozerwalnie związane z okresem świąt Bożego Narodzenia, a także z rodzinną atmosferą. Co natomiast oznacza choinka we śnie? W senniku choinka opisywana jest raczej pozytywnie, choć niektóre interpretacje snów nie są jednoznaczne.

  Słońce znajduje się w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Srebrny Glob zaczyna na niebie "odrastać" po nowiu i niebawem zobaczymy jego wąski sierp. Będziemy w świeżej, nowej energii i z entuzjazmem podejdziemy do spraw dopiero co rozpoczętego tygodnia. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na poniedziałek 6 grudnia.

  Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Strzelca. Na niebie brak większych wpływów pomiędzy planetami, z wyjątkiem poniedziałkowej koniunkcji Słońca i Merkurego, która zakręci światem mediów i informacji. Jednak najważniejszym wpływem najbliższych dni będzie nadchodzący nów Księżyca w znaku Strzelca, połączony z całkowitym zaćmieniem Słońca. Poznaj horoskop tygodniowy na 29.11-5.12 dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała astrolog Merkurja.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Srebrny Glob zmniejsza się na nocnym niebie i szybko dąży do Nowiu połączonego z zaćmieniem, dlatego możemy odczuwać dziwne napięcie nerwowe, ale i pewne blokady dotyczące podejmowanego działania. Merkury w kwinkunksie z Uranem spowoduje konflikty informacyjne i walkę na wiadomości. Wiele z nich będzie nieprawdziwych. Sprawdź, jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 2 grudnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku? Przed Nami okres transformacji i czas refleksji. Pamięć o drogich sercu osobach, które odeszły od zawsze wpisana jest w krajobraz listopada. Dzień Wszystkich Świętych i przychodzący po nim Dzień Zaduszny znane jako popularne Święto Zmarłych było znane od zarania dziejów i na naszych terenach, zanim przyszło tu chrześcijaństwo było obchodzone jako Dziady. Ten miesiąc w niektórych rejonach Polski bywa zwany ,,smutanem’’. Nic dziwnego, ponieważ listopad rzeczywiście uchodzi za najtrudniejszy i najsmutniejszy miesiąc.

  Zagadnienia związane z aurą, jej wpływami i działaniem od wieków wzbudzają emocje i zainteresowanie ludzi na całym świecie. Astrolog Merkurja, Anna Grzywaczewska-Ciuciura, w rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradza tajemnice ludzkiej energii. Skąd bierze się zjawisko "wampirów energetycznych"? Czy da się ochronić dziecko przed złą aurą? Czy pracodawca może zatrudnić kogoś na podstawie biopola? Wyjaśniamy.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się sekstyl pomiędzy Merkurym a Saturnem. Obie planety będą w przyjaznym kontakcie i pomogą w racjonalnym uporządkowaniu sytuacji, podjęciu konkretnych decyzji i przyłożeniu się do swoich obowiązków w pracy bądź szkole. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we wtorek 30 listopada.

  Andrzejki w Polsce to okazja do świętowania, ale warto wiedzieć, że tradycja ta kultywowana jest także w innych krajach! Dowiedz się, jak najlepiej spędzić andrzejkowy wieczór i jakie wróżby na andrzejki dają dobrą zabawę.

  Od rana będziemy bombardowani różnego rodzaju wiadomościami. Po południu Mars utworzy trygon z Neptunem, co uruchomi poszukiwanie nowych dróg i rozwiązań. Głośno będzie o sprawach związanych z rynkiem paliw, w tym ropy i gazu, prawdopodobna duża zmiana cen. Poznaj horoskop na poniedziałek 29 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

  Lanie wosku to jedna z najpopularniejszych wróżb andrzejkowych. Początkowo do tego celu używano ołowiu, który według wierzeń skutecznie prognozował przyszłość. Wkrótce, rolę trudno dostępnego metalu zastąpił wosk. Obecnie wróżby z powodzeniem można wykonywać przy użyciu tuszu lub farby. Jak interpretować kształty uformowane z wylanego wosku?

  Słońce opuszcza znak Skorpiona i już w poniedziałek (22.11) przejdzie do znaku Strzelca. Za Słońcem w środę (24.11) podąży Merkury. Czeka nas zmiana nastrojów na bardziej optymistyczne. Będziemy chętniejsi do aktywności fizycznej, zawierania nowych znajomości i umawiania się ze starymi, dobrymi przyjaciółmi. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Na niebie Srebrny Glob maleje i dąży do nowiu. Dzisiaj będziemy chcieli gruntowanie wszystko przemyśleć i zaplanować wydarzenia kolejnego tygodnia. Poznaj horoskop na niedzielę 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

  Przepowiednie mówią nam o rzeczach, które mają się wydarzyć w bliższej lub dalszej przyszłości. W okolicach końca roku szczególnie często wracamy do przepowiedni mówiących o tym, co ma się wydarzyć w danym roku – czy będzie dla nas łaskawy czy wręcz przeciwnie. W tym okresie powracamy również do przepowiedni związanych z końcem świata.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. O godzinie 3:11 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Na niebie dużo się dzisiaj wydarzy. Po pierwsze będziemy mieli do czynienia z Trzecią Kwadrą Księżyca w znaku Panny. Ta faza księżycowego cyklu sprzyja definitywnemu zamykaniu niewygodnych kwestii, oczyszczaniu się oraz pozbywaniu tego, co jest szkodliwym balastem. Ponadto, zarówno Słońce jak i Merkury utworzą opozycję z planetą karłowatą Ceres. Jaki będzie horoskop dzienny na sobotę, 27 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?