Horoskop

  Horoskop

  Słońce przebywa w znaku Byka, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się dzisiaj kłótliwa kwadratura pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Byka, a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Jaki jest horoskop na piątek, 22 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Koziorożca. To kolejny dzień, w którym kwestie zawodowe, edukacyjne i firmowe będą zaprzątać Nam głowę. Konsekwencją, uporem i determinacją będzie można wiele osiągnąć. Dzień niesie Nam również pewne niepokoje finansowe i wahania na giełdach czy globalnych rynkach. 

  Poznaj horoskop dzienny na wtorek 19 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 4.16 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Po ciężkich klimatach przy świątecznych stołach odczujemy powrót do pracy jako prawdziwą ulgę.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godzinie 16:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie koniunkcja Jowisza i Neptuna w znaku Ryb. To układ, który budzi intuicję w największych niedowiarkach. 

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Barana. We wtorek na niebie utworzy się koniunkcja Marsa i Saturna, która zmusi Nas do skonfrontowania się z pewnymi autorytetami, czy to w pracy czy w rodzinie. Co nas może spotkać w tym tygodniu? Sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 9 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Pierwszej Kwadry naszego naturalnego satelity. Układ na niebie zachęca Nas do spędzania czasu z bliższą i dalszą rodziną oraz do aktywności przy garnkach i rondlach.

  Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 7 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Popołudniem nasz naturalny satelita zmieni położenie i wkroczy do fazy Raka.

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek 4 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, a Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Dzisiaj będziemy chcieli mieć wszystko zrobione przed czasem. Staniemy się nadmiernie drobiazgowi, uszczypliwi i będziemy wytykać innym błędy.

  Horoskop tygodniowy na 28 marca - 3 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku. Koniec miesiąca będzie na niebie okraszony tylko poniedziałkową koniunkcją Wenus i Saturna w znaku Wodnika. Ten układ przyniesie Nam konieczność poważniejszego potraktowania obowiązków i obietnic. Będziemy czuli, że chcemy stanąć na twardym gruncie, że chcemy coś wiedzieć ze stuprocentową pewnością. Dokumenty, zaświadczenia i podpisy składane w obecności świadków będą mile widziane.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 2 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc zaczyna dzień również w znaku Barana. O godzinie 18.50 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 1 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Srebrny Glob również przebywa w znaku Barana. O godzinie 8.24 dojdzie do pierwszego, wiosennego Nowiu Księżyca, który odbędzie się w jedenastym stopniu znaku Barana.