Horoskop

  Horoskop

  Taniec, kojarzony z radością i szczęściem, również we śnie jest zapowiedzią dobrych chwil. Sen o tańcu interpretowany bywa w różny sposób, w zależności od tego, czy śniącemu w zabawie towarzyszy partner, czy też na parkiecie jest sam. Do odczytania sennej przepowiedni istotne jest również określenie rodzaju tańca.

  Sny były i nadal są dziedziną, która od zawsze fascynowała ludzkość. Już w starożytności przypisywano im szczególne znaczenie, doszukując się w nich ukrytych symboli. Niestety wciąż nie wiadomo, dlaczego niektóre osoby śnią codziennie, a inne sporadycznie lub wcale.

  Wymioty oznaczają przede wszystkim bardzo dużą potrzebę samooczyszczenia w sensie duchowym. Chodzić tu może o pozbycie się dręczących nas problemów czy wyrzutów. W niektórych sytuacjach taki sen może wskazywać na niechęć i wstręt do samego siebie.

  W senniku wiatr bardzo często jest odzwierciedleniem sił duchowych i psychicznych, które wpływają na życie. Co ciekawe, to siły skryte w podświadomości. Sny, w których występuje wiatr, mogą być zarówno wyczerpujące, jak i bardzo przyjemne.

  W sennikach jest kilka bardzo zróżnicowanych interpretacji sądu lub rozprawy. Często jednak taki sen wiąże się z odczuwanym poczuciem winy czy obawą przed karą. Osoba śniąca może być adwokatem, sędzią, poszkodowanym, świadkiem czy oskarżonym.

  Morze, zwłaszcza wzburzone, w wielu z nas może wzbudzać niepokój i obawę. W senniku fale mają kilka znaczeń, jednak bardzo często symbolizują zmiany w różnych sferach. Są także wyrazem nadmiaru emocji, które targają śniącym, mówią o ich skali i intensywności.

  Parasol noś i przy pogodzie, nie tylko gdy deszcz pada – mówi znane przysłowie. A co na temat parasola ma do powiedzenia sennik? Czy sen o parasolu powinniśmy interpretować jako ostrzeżenie przed załamaniem pogody?

  W sennikach zostało podane wiele sposobów odczytania snu o zdjęciach. Dla właściwej interpretacji istotne jest to, kto fotografuje – my sami czy inna osoba. Ważne jest też, co znajduje się na zdjęciu i czy jesteśmy zadowoleni z otrzymanego obrazu.

  Według sennika mąż śniącej pojawiający się w wizji sennej jest zarówno dobrym, jak i złym omenem. Może zapowiadać miłe chwile, ale także ostrzegać przed kłopotami w małżeństwie, problemami finansowymi czy kłótniami z najbliższymi. Wszystko zależy od kontekstu, w jakim małżonek pojawia się w śnie.

  Niezależnie od tego, czy ktoś śni o byciu robotnikiem lub szefem, o zwolnieniu z zajmowanego stanowiska albo o podjęciu nowego zatrudnienia, warto sprawdzić interpretację takich obrazów w senniku. Praca ma szeroką symbolikę, często łączy się z pieniędzmi lub jest zapowiedzią sukcesu.

  Symbol wyrażany przez sen o sprzątaniu jest dosyć oczywisty. Sprzątanie to porządki, a najczęściej symbolika tego snu odnosi się do uporządkowania własnego życia. Może to stanowić zapowiedź oczyszczenia swojego wnętrza i uporządkowania pewnych spraw, co umożliwi nam wejście w nowy etap życia.

  W senniku kości rozpatrywane są dwóch aspektach – jako obraz psychiki śniącego oraz wróżba na przyszłość. Zgodnie z pierwszą interpretacją taki sen oznacza doświadczenia, wyznawane wartości i postawy, które swoim zachowaniem reprezentuje śniący. Mogą one stanowić bazę do dalszego rozwoju.

  Sen o byłym mężu interpretowany jest w różny sposób. Dla samotnych kobiet oznacza tęsknotę za bliskością i psychicznym wsparciem. Dla pań, które na nowo się ustatkowały, wieszczy niezapowiedzianą wizytę krewnych.

  Dzięki tunelom przemieszczamy się po trudnym terenie i pokonujemy z pozoru niedostępne i niebezpieczne miejsca. Wytyczają one drogę w górach lub pod miastem. Co symbolizuje tunel we śnie? Czy zwiastuje pełną trudności drogę do wyznaczonego celu? Jak drogę w tunelu interpretuje sennik mistyczny?

  Sny, w których pojawia się motyw napaści, potrafią podnieść poziom adrenaliny u każdego. Warto jednak zaznaczyć, że w senniku napad może mieć pozytywne znaczenie. Bardzo często bywa obietnicą uwolnienia się od zmartwień. Niestety sen ten może być zapowiedzią rychłej utraty czegoś ważnego.

  Zgodnie z myśleniem kulturowym wielu różnorodnych wspólnot sennik uznaje ptaki przede wszystkim za istoty pośredniczące między niebem a ziemią. Są one znakiem ludzkiego losu, wolności oraz ważnych zmian w życiu. Sposób odczytania snu o ptakach zależy głównie od kontekstu, w jakim się one pojawiają.

  Dosyć popularną interpretacją snu o korzystaniu z usług wróżki jest poczucie samotności i odrzucenia występujące u osoby śniącej. Taki człowiek wykazuje bardzo dużą potrzebę uzyskania pomocy ze strony innych. Tym samym nie próbuje samodzielnie osiągnąć swojego szczęścia.

  Jednym ze zwierząt pojawiających się w senniku jest jaszczurka. Gad ten za sprawą swego wyglądu u niektórych wywołuje niesmak, strach lub nawet obrzydzenie. W marzeniach sennych może zwiastować nie tylko kłopoty, ale także coś dobrego, co ma się wydarzyć niebawem.

  Czy sny o motocyklach zdarzają się wyłącznie fanom motoryzacji? Ależ skąd. Według sennika pojawiający się we śnie motocykl to oznaka witalności, energii i ogromnej samodyscypliny. Warto przyjrzeć się temu bliżej.

  Bez wątpienia osoby urodzone w znaku Bliźniąt budzą wiele skrajnych opinii. Jedni za nimi przepadają, inni się wystrzegają. Co o nich wiemy? Na niebie znak Bliźniąt panuje od 21/22 maja do 20/21 czerwca. Data bywa ruchoma z powodu lat przestępnych i obiegowego ruchu Ziemi wokół Słońca, który nie jest idealnie zgodny z rokiem kalendarzowym. W tym roku Słońce wkracza do znaku Bliźniąt już we wtorek 21. maja, o godzinie 10.00, a zatem wszystkie dzieci urodzone tego dnia, już od przedpołudnia będą zodiakalnymi Bliźniakami.

  Sen o księdzu może zadziwiać, ale zawsze ma głębsze znaczenie. Jeśli przyśnił ci się ksiądz, sennik pokaże, w jaki sposób to zinterpretować. Czy chodzi o sferę duchową, czy o bardziej przyziemne sprawy?