Horoskop

  Horoskop

  Słońce właśnie wkroczyło do znaku Panny i osoby urodzone w tej fazie obchodzą, bądź niebawem będą obchodzić urodziny.Znak Panny jest o tyleż ciekawy, co kontrowersyjny. Jego nazwa po łacinie to Virgo, co oznacza dokładnie nie pannę, ale dziewicę. Być może w obecnych czasach nie będziemy bawić się w szczegółowe definicje tych dwóch pojęć, jednak kiedyś miało to kluczowe znaczenie.

  W sen­niku kol­czyki zwią­zane są z uszami. Doty­czą jed­nak nie strefy stricte fizycz­nej, a zwra­cają uwagę na słu­cha­nie. Naj­praw­do­po­dob­niej osoba znaj­du­jąca się w naj­bliż­szym oto­cze­niu chce prze­ka­zać coś ważnego. Warto zwró­cić uwagę na to, czyje kol­czyki widziane są we śnie.

  Symbolika liczb jest intrygującą dziedziną. Od wieków ludzie doszukiwali się znaczenia otaczających ich cyfr. W ten sposób powstał horoskop numerologiczny, który dostarcza nam ciekawych informacji na temat naszych cech charakteru, upodobań, a nieraz nawet przeznaczenia. Może mieć charakter miesięczny, tygodniowy oraz dzienny. Dużą popularnością cieszy się także horoskop partnerski.

  Jeśli w twoim śnie pojawia się damska torebka, oznacza to, że bardzo zależy ci na zdaniu innych osób. Według niektórych interpretacji sen o torebce zwiastuje nadejście dobrych dni. Istotne jest również to, jaki kolor ma pojawiająca się w marzeniu sennym torba damska.

  "Nie wszystko złoto, co się świeci" – to powiedzenie można by odnieść do interpretacji snu o tym cennym kruszcu. Okazuje się, że symbolizuje on nie tylko bogactwo, lecz także kłopoty. Złoto w senniku nie zawsze ma więc oczywiste znaczenie, przepowiadające bogactwo czy zmianę stanu cywilnego.

  Sen o kobiecie może dotyczyć każdego, bez względu na płeć i wiek. W zależności od tego, jaki przeglądamy sennik, kobieta obecna we śnie może mieć odmienne znaczenie. Chcąc prawidłowo zinterpretować sen, trzeba wziąć pod uwagę każdy jego szczegół. Inaczej sennik opisuje starą kobietę, a inaczej kobietę w ciąży, czy nagą kobietę.

  Zobaczenie kwitnących kwiatów we śnie wróży pomyślność i miłą niespodziankę w niedalekiej przyszłości. Nie zawsze jednak w marzeniach sennych rośliny prezentują się wyjątkowo pięknie. Do prawidłowej interpretacji snu o kwiatach potrzeba znacznie więcej szczegółów – sprawdź jakich.

  Pojawiająca się we śnie broda u kobiety lub mężczyzny jest symbolem mądrości, stateczności i odpowiedzialności. Oznacza również skrywaną siłę i moc. Sen o brodzie jest zwiastunem dobrych wydarzeń i powodzenia w dążeniu do celów.

  Cebula to warzywo mające wiele warstw, dlatego niektóre osoby uważają, że pojawienie się jej we śnie może oznaczać złożoność pewnych spraw lub problemów. Co ciekawe, sen o cebuli może także wskazywać na ukryte ambicje.

  Sen o polu może być interpretowany na kilka sposobów. Ostateczne znaczenie snu zależy od okoliczności, jakie pojawiły się podczas marzeń sennych – wyglądu pola, rodzaju posadzonych roślin oraz zachowania śpiącego. Sprawdź, co jest istotne dla interpretacji i co oznacza ten sen według sennika.

  Lis w interpretacji sennika bardzo często stanowi ostrzeżenie przed fałszywymi osobami z najbliższego otoczenia. Są one jak to zwierzę, przebiegłe, sprytne, a przez swoje nieszczere intencje mogą sprowadzić na śniącego kłopoty i nieprzyjemności. Rozsądek i rozwaga pomogą ustrzec się przed kłopotami.

  Wilk, poza tym że jest niewątpliwe groźnym drapieżnikiem, jest też zwierzęciem bardzo tajemniczym. W związku z tym sny o wilku mogą być wielorako interpretowane. W ich odczytaniu wiele zależy od kontekstu, w jakim śniło nam się to zwierzę.

  Niektóre sny bardziej przypominają koszmary, choć tak naprawdę niekoniecznie dzieje się w nich coś bardzo złego. Jednym z takich przypadków, kiedy budzimy się w złym nastroju i czujemy się nieco zagubieni, jest sen o kleszczach. Nikt nie lubi widzieć tych małych zwierzątek, niezależnie od tego, czy dzieje się to w rzeczywistości czy wyłącznie we śnie. Jakie informacje na temat snów o kleszczach można znaleźć w senniku?

  Sennik porwanie tłumaczy przede wszystkim jako znak uczuć, wydarzeń, planów związanych ze sferą emocjonalną człowieka. Sen o porwaniu może mieć bardzo wiele interpretacji, natomiast dość często wiąże się z określonymi lękami śniącego lub przeżytą przez niego traumą.

  Sen o świecy w niektórych konfiguracjach może oznaczać ostrzeżenie. Musimy uważać na problemy, które nas dotyczą. Na szczęście, przy odpowiednim zachowaniu, problemy te pokonamy. Sen o świecy może też oznaczać, że jesteśmy blisko osiągnięcia spokoju duchowego w naszym życiu.

  Zakupy to popularna, codzienna czynność. Jest bardzo zróżnicowana ze względu na miejsce oraz rodzaj kupowanego towaru. Z tego powodu sennik przedstawia wiele interpretacji snu o zakupach. Snu, którego odczytanie ze względu na wielość zmiennych nie jest oczywiste ani łatwe.

  Słoń symbolizuje siłę oraz dominację i to nie tylko we śnie. Tak samo jest także w życiu codziennym. Warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów ze snu o słoniu, aby móc dokładnie go zinterpretować. Jakie zatem może mieć znaczenie?

  Sny o tabletkach najczęściej odwołują się do sposobu naszego postępowania oraz tego, jak próbujemy poradzić sobie z problemami. Dlatego też sen o łykaniu tabletek oznacza rozwiązanie jedynie powierzchowne, tymczasowe. Podobnie, gdy boli nas głowa – łykamy tabletkę i wydaje się, że problem zniknął.

  Nasz stosunek do śniegu zmienia się wraz z wiekiem. Dzieci śnieg uwielbiają, bo w zimie dzięki niemu mogą świetnie się bawić. Natomiast dla dorosłych to często powód utrapienia – trzeba odśnieżać posesję i uważać na drodze. Sennik o śniegu też często mówi w sposób negatywny.

  Sen o wózku nierozerwalnie kojarzy się z dzieckiem, które powinno w nim być. Sennik interpretuje takie marzenia w sposób symboliczny – dziecko w wózku to najczęściej obraz nieco niedojrzałej postawy życiowej osoby, której się ono śni. Dobrze jest wtedy przemyśleć swoje postępowanie i dokonać pewnych zmian w życiu.

  "Poszukiwanie własnego ja" – w ten sposób sennik tłumaczy pojawienie się obrazu w fantazjach nocnych. I nawet jeśli na śnionych portretach widnieją wizerunki konkretnych osób, to sen wcale nie musi ich dotyczyć. Może odnosić się do tego, w jaki sposób osoba śniąca chciałaby postrzegać siebie samą.

  W rzeczywistym świecie spotkanie oko w oko z tygrysem jest bardzo niebezpiecznym, wręcz przerażającym doświadczeniem. Dlatego również śniąc o tygrysie, odczuwamy strach. Po przebudzeniu warto zastanowić się, czemu śnił się nam ten drapieżnik.