Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska: "Ten miesiąc był dla mnie wyjątkowo trudny" 

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf

Marta Żmuda Trzebiatowska pozostaje w kontakcie ze swoim fanami przy pomocy mediów społecznościowych. Ostatnio aktorka zamieściła w sieci post, w którym przyznała, że wrzesień nie był dla niej łatwym miesiącem. Dodała także, że podziwia kobiety za to, że jako matki tak ciężko pracują. Jej zdaniem, powinny przy tym o czymś pamiętać. O czym? 

Marta Żmuda Trzebiatowska o roli kobiet

Marta Żmuda Trzebiatowska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych posty, w których wyraża swoje opinie dotyczące ważnych dla siebie i wielu osób tematów. W jednym z ostatnich wpisów odniosła się do ról, jakie kobiety odgrywają w życiu, a także zwróciła uwagę, że ogrom obowiązków sprawia, że panie zapominają o swoich potrzebach.

Na początku aktorka przytoczyła cytat amerykańskiej gwiazdy, Jane Fondy: "Kobieta może być żoną, matką i jeszcze czymś więcej, ale jest to w sumie bardzo ciężka robota", a następnie przyznała: - Ten miesiąc był dla mnie wyjątkowo trudny. Jak tam u Was? Godzenie roli mamy, żony z pracą zawodową to wyzwanie. Każda z Was zapewne mierzy się z tym każdego dnia. Podziwiam NAS - KOBIETY. W tych trudnych momentach, gdy spada na nas mnóstwo obowiązków (choroby dzieci, gotowanie, pranie, sprzątanie, ogarnianie, praca, logistyka), wybór jest oczywisty i najczęściej rezygnujemy z siebie, z własnych potrzeb, marzeń, planów, ale te niezaopiekowane potrzeby są bardzo ważne i prędzej czy później dadzą o sobie znać.

W kolejnej części postu aktorka poradziła swoim fankom, aby zaczęły dbać o siebie: - Po pierwsze BADANIA - warto zrobić sobie taki "prezent" w postaci usg piersi, cytologii, morfologii - raz do roku to podstawa. Po drugie PASJE - nie można z nich rezygnować, bo samorozwój daje nam szczęście i otwiera na nowe możliwości. Po trzecie PRACA - która jest ważna, bo pracując jesteśmy spełnione, niezależne, silne. A jeśli praca jest pasją, to jesteśmy po prostu SZCZĘŚLIWE.

Dziewczyny, wiem, że bywa ciężko, ale NIE DAJEMY się!!! P.S. Uwielbiam Was Kobietki, podziwiam i dziękuję, że tu ze mną jesteście. Panowie pamiętam i o Was. Kochajcie nas i wspierajcie - zakończyła wpis gwiazda.

Marta Żmuda Trzebiatowska - kariera, mąż, dzieci

Marta Żmuda Trzebiatowska to utalentowana aktorka znana m.in. z seriali "Magda M.", "Teraz albo nigdy!" oraz filmów: "Nie kłam, kochanie" i "Mowa ptaków". Za rolę w ostatniej w wymienionych produkcji otrzymała nominację do Orła w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca.

Mężem gwiazdy jest aktor, Kamil Kula. Para doczekała się dwójki dzieci i stara się chronić ich prywatność. - Marzymy o tym, żeby zapewnić naszym dzieciom szczęśliwe dzieciństwo. Dla nas szczęśliwe dzieciństwo jest anonimowe - przyznała w jednym z wywiadów Marta Żmuda Trzebiatowska, dodając także: "Internet jest okrutny, a my nie chcemy, żeby ktoś piętnował nasze dzieci, oceniał czy są ładne, czy brzydkie, mają zgrabne uszy czy nogi".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Życiowa rola Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości