Gwiazdy

Katarzyna Grabowska z mężem na sesji ciążowej. "Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć"

Gwiazdy

Projekt bez tytułu - 2021-06-27T142841.424_Easy-Resize.com.jpg

Andrzej Grabowski ma dwie córki, Katarzynę i Zuzannę. Obie są aktorkami i rozwijają swoją karierę zarówno na scenach teatrów, jak i występując w popularnych produkcjach telewizyjnych. Tym razem to Katarzyna skradła całą uwagę fanów, a to za sprawą pięknego zdjęcia, na którym pozuje z mężem i pokazuje całkiem pokaźnych już rozmiarów brzuszek.

Katarzyna Grabowska w ciąży

Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT w Łodzi, a od 2014 r. związana jest z Teatrem Powszechnym w Łodzi. W 2017 r. otrzymała nagrodę im. Wiesława Nowickiego, która przyznawana jest w celu wyróżnienia młodych łódzkich talentów. Katarzynę Grabowską widzowie mogli zobaczyć w kilku rolach w czołowych polskich produkcjach. Wystąpiła w kultowym filmie "Pitbull", ale również w popularnych serialach, jak "Diagnoza" i "Zakochani po uszy", który możemy oglądać w TVN7 i na platformie Player.pl.

Katarzyna Grabowska jest żoną Damiana Kulca, który także jest aktorem. Para pobrała się w 2018 r., oboje grają w serialu "Zakochani po uszy", a teraz spodziewają się dziecka. Przyszła mama nie zdradziła płci i terminu porodu, ale pewne jest jedno – klan Grabowskich powiększy się jeszcze w tym roku.

Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu, zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje!

– napisała Katarzyna na swoim koncie na Instagramie

Bartosz Krupa/East News

Andrzej Grabowski kolejny raz zostanie dziadkiem

Andrzej Grabowski ma dwie córki. Zuzanna, która związała się z Pawłem Domagałą, już dwukrotnie uczyniła znanego aktorka dziadkiem. Hania urodziła się w 2011 r., a Basia w 2018 r. Aktor bardzo cieszył się z każdych narodzin, choć nie ukrywał w wywiadzie dla kobieta.pl, że bycie dziadkiem nie przychodzi mu z taką łatwością.

- Wnuczka Hania boi się dziadka jak jasna cholera (śmiech). Za rzadko się widujemy i jak mnie widzi, to od razu płacze. Po 15 minutach ewentualnie może na mnie popatrzeć. Nie jestem jeszcze tym dziadkiem opisywanym przez literaturę. Zresztą sam, będąc jeszcze bardzo aktywnym człowiekiem, nie mam tego dziadkowskiego podejścia do wnuczki - przyznał Grabowski.

Czy teraz, po kilku latach, będzie miał więcej czasu dla wnuczka lub wnuczki?

Zobacz także:

Andrzej Grabowski – artysta wielu talentów napisał autobiografię. "Byłem spuszczany z okna na pasku amerykańskim"

Córki Andrzeja Grabowskiego aktorstwo mają w genach. Jak wspominają dzieciństwo i pracę ze słynnym ojcem?

Paweł Domagała w rocznicę ślubu zapomniał, od ilu lat jest mężem Zuzanny Grabowskiej. "Szczęśliwi czasu nie liczą"

Obejrzyj również: Artystyczna rodzina Grabowskich. „Tata jest krytyczny i nie lubi, jak nam coś nie pójdzie”

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości