Kasia Stankiewicz pokazała odważną stylizację sceniczną. "Przemyśl te majty, dziewczyno"

Kasia Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz
Kamil Piklikiewicz/East News
Kasia Stankiewicz jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od ponad 20 lat. W tym czasie niejednokrotnie prezentowała podczas koncertów wyszukane stylizacje. Teraz na Instagramie pokazała najodważniejszą z nich. Przez przypadek odsłoniła przed fanami bieliznę.

Kasia Stankiewicz w odważnej stylizacji

Kasia Stankiewicz zadebiutowała w 1995 roku, a już kilka miesięcy później została nową wokalistką zespołu Varius Manx, zajmując miejsce Anity Lipnickiej. Przez to, że właśnie mija 30-lecie działalności popularnej grupy, wokalistka postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości. Pokazała na Instagramie fotografię z festiwalu w Opolu z 1997 roku i wywołała falę komentarzy. Wszystko dlatego, że przez nieodpowiedni materiał, widać jej było bieliznę.

- Gdybym była wtedy gdzieś obok siebie, myślę śmiało dawałabym znaki, że jeśli taka kiecka już musi występować, to chociaż "przemyśl te majty, dziewczyno" . W lekko zaciemnionej pracowni Teresy Sedy, która zaprojektowała tę suknię, nie można było przewidzieć (a może można było...), że światło sceniczne wydobędzie te galoty. Głos: "Pani Kasiu, tak mało skromnie w tym Opolu pani wypadła. Nikt nie słuchał jak pani pięknie śpiewa. Proszę wyciągnąć wnioski". Wyciągnęłam - nadal nie przepadam za zbyt kryjącym odzieniem scenicznym, tylko majty dobieram z dbałością - napisała na Instagramie.

Kasia Stankiewicz odsłoniła bieliznę

Fotografia artystki sprzed 24 lat i dołączony do niej opis niezwykle rozbawiły fanów artystki. W komentarzach obserwujący docenili jej szczerość i dodali, że Kasia Stankiewicz wylansowała wówczas nowy trend. Pisali:

 • Pewnie nastolatki oglądające wtedy koncert myślały sobie: "Łał, ale ona jest odważna! Co za pomysł! Mamo, też tak chcę!"
  • Super poczucie humoru! Oj tam, oj tam, ważne, że majty były
   • Wtedy i majtki pokazane to szczyt odwagi, bo teraz to już goły tyłek nie robi wrażenia
    • Pamiętam! Myślę, że tą stylówą Kasia przetarła pewne szlaki

     Też tak uważacie?

     Kasia Stankiewicz – życie w ciągłym biegu. Zobacz wideo:

     Zobacz też:

     Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

     Autor: Sabina Zięba

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości