Gwiazdy

Emilia Stachurska kończy 23 lata. Co się stało z Zuzią Skalską z "Niani"?

Gwiazdy

Emilia Stachurska

Kultowy serial "Niania" podbił serca widzów w całej Polsce. Losy rodziny Skalskich i Frani Maj śledziły miliony Polaków. Na pewno pamiętacie Zuzię - najmłodszą córkę pana Skalskiego. Emilia Stachurska, która wcieliła się w postać uroczej dziewczynki jest już dorosłą kobietą.

Emilia Stachurska - Zuzia

Serial "Niania", na antenie TVN mogliśmy oglądać od 2005 do 2009 roku. W tym czasie powstało aż 9 sezonów uwielbianej przez widzów komedii. Emilia Stachurska zagrała rolę Zuzi Skalskiej - najmłodszej córki Pana Skalskiego. Swoim urokiem i niezwykle szczerym uśmiechem od razu zachwyciła fanów serialu. Kiedy zaczynała pracę na planie, miała niecałe 8 lat. Czy musiała zrezygnować wówczas z dotychczasowego życia, które prowadziła w Sosnowcu?

Chodziłam do tej samej szkoły w Sosnowcu. Telefonicznie z koleżankami na planie, czy po planie odrabiałam lekcje

- mówiła w 2014 roku w Dzień Dobry TVN.

Z ocenami nigdy nie miała problemu. Od najmłodszych lat wykazywała też zainteresowanie tańcem i śpiewem, które rozwijała sosnowskim zespole artystycznym - "Kiepurki". W 2003 otrzymała koronę Dziecięcej Miss Wdzięku i Urody miasta Sosnowca, a następnie Śląska i Zagłębia. Emilia zaznaczała jednak, że aktorstwo nie jest priorytetem w jej życiu.

Zawsze szkołę, naukę, czy przyszłą karierę stawiam wyżej niż tę przygodę z telewizją, bo myślę sobie, że kiedyś rzeczywiście, mogę w to pójść jak będę dorosła, natomiast chcę mieć też zawód bardziej stały, żeby nie być zależna od ludzi, którzy dadzą mi rolę

- wyznała w naszym programie. Zobaczcie całą rozmowę:

Emilia Stachurska kończy 23 lata

Jak mówiła podczas wizyty w studiu Dzień Dobry TVN, chciała rozwijać się w kierunku genetyki, inżynierii genetycznej, albo biotechnologii. To dziedziny, które zapewniłyby jej pewny zawód. Po zakończeniu emisji "Niani", zagrała gościnnie w kilku produkcjach. 22 września Emilia Stachurska kończy 23 lata. Dziewczyna bardzo chroni swoją prywatność. Nie ma konta na Instagramie, a ostatnie zdjęcie opublikowane na Facebooku pochodzi z 2016 roku.

Jak przyznała w rozmowie z nami, po osiągnięciu dojrzałości świadomie wycofała się z show-biznesu. Emilia wyjechała z dużego miasta i bardzo ceni sobie prywatność.

Życzymy jej samych sukcesów!

Zobacz też:

Vanessa Aleksander i Maciej Musiałowski na festiwalu Mastercard OFF Camera. "Dla nas to są podwójne emocje"

Była uczestniczka "Top Model" o chorobie i powrocie do modelingu. "Na każdą operację jechałam z uśmiechem"

Maciej Musiał na festiwalu Mastercard OFF Camera. "Oceniajmy filmy czule"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości