Liszowska i Sapryk. Kto kim dyryguje w komedii "Całe szczęście"?

Dyrygent, którym dyryguje żona i kobieta, która marzy o poznaniu sławnej trenerki fitness Marty Potockiej – najbardziej szalona para „Całego szczęścia”. Jak Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk stworzyli ekranową relację na planie filmu? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.
 • "Całe szczęście" - komedia romantyczna
  • Joanna Liszowska w "Całe szczęście"
   • Tomasz Sapryk w "Całe szczęście"

    >>> Zobacz także:

    Joanna Liszowska to mistrzyni w filmie "Całe szczęście"! Co mówi o swojej roli?

    "Całe szczęście" - nowy film twórców hitu "Listy do M"

    Ania Wendzikowska poleca! Zobacz trzy największe premiery kinowe tego weekendu

    "Całe szczęście" - komedia romantyczna już w kinach

    "Całe szczęście" to komedia romantyczna, która zapewni widzom „całe szczęście”! Rodzące się w nieoczekiwanych okolicznościach uczucie, nadmorskie słońce, piękna muzyka, gwiazdorska obsada i dużo humoru – to znaki rozpoznawcze produkcji.

    Joanna Liszowska w "Całe szczęście"

    Joanna Liszowska wystąpiła w komedii romantycznej "Całe szczęście". Wciela się w postać Reginy - żony dyrygenta Filharmonii w Wejherowie, która ma jeden cel – poznać celebrytkę Martę Potocką (Roma Gąsiorowska) – uwielbianą trenerkę fitness. Szansą na to jest Robert (Piotr Adamczyk), który gra w orkiestrze jej męża.

    Regina jest niezwykle charakterystyczna, pełna energii, zdecydowana. Nie mogę powiedzieć, że utożsamiam się z nią, ale tworzenie tej postaci było bardzo zabawnym wyzwaniem aktorskim.

    - przyznała aktorka.

    Regina ma ukryty talent, którym zaskakuje wszystkich – jest to niezwykły wokal.

    Na pomysł, by Joanna Liszowska zaprezentowała w filmie swój talent muzyczny wpadli scenarzyści: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Koncepcja ta bardzo przypadła do gustu aktorce, ponieważ uwielbia śpiewać. W filmie Joanna wykonała piosenkę sama przy akompaniamencie fortepianu.

    Za kompozycję odpowiada Paweł Lucewicz, tekst stworzył Jacek Lusiński, który wcześniej pracował m.in. z Margaret.

    Tomasz Sapryk w "Całe szczęście"

    W filmie "Całe szczęście" Tomasz Sapryk gra Ludwika - dyrygenta Filharmonii w Wejherowie, męża Reginy, który za namową żony ćwiczy przed telewizorem, oglądając program Marty Potockiej. Kiedy gwiazda przyjeżdża do Wejherowa, jego żona nie cofnie się przed niczym, aby ją poznać.

    Więcej:

    Zobacz film: Joanna Liszowska w piosence „Na zawsze”, źródło: Dzień Dobry TVN

    Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości