"Czadersko" kontra "Dziwnie wyglądasz". Bluzka Agnieszki Chylińskiej podzieliła jej fanów

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska słynie z częstych zmian swojego wizerunku. Ostatnio wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pochwaliła się różową bluzką. Większość fanów była zachwycona stylizacją artystki, ale znaleźli się też i tacy, którzy ją skrytykowali.

Agnieszka Chylińska w różowej stylizacji

Agnieszka Chylińska jest królową metamorfoz. Na początku kariery, wokalistka lubiła rockowe stylizacje - spodnie, luźne koszule i ciężkie buty, by kilkanaście lat później zamienić je na kolorowe sukienki, szpilki i sportowe kreacje. Ostatnio gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w różowej bluzce z bufiastymi rękawkami.
Wielu fanów było zachwyconych wyglądem Agnieszki Chylińskiej, o czym świadczą ich komentarze: "Normalnie laleczka babeczka", "Czadersko", "Piękna", "Fajnie", "Kobieta ogień", "O mój ulubiony kolor". Jednak znalazła się też grupa osób, której nie spodobała się bluzka wokalistki. "Może zostanę tu zmieszany z błotem, ale uważam, że stylista trochę przesadził. Powinnaś go zmienić", "Dziwnie wyglądasz - jakbyś chciała ukryć depresje" - czytamy w ich wpisach. Byli też i tacy, którzy zaniepokoili się szczupłą sylwetką gwiazdy i radzili jej, by trochę przytyła.

Agnieszka Chylińska - fryzury

Wokalistka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Oprócz stylizacji, uwagę zwracają również barwne fryzury Agnieszki Chylińskiej. Do tej pory widzieliśmy ją w różowych, zielonych i niebieskich włosach. Ostatnio gwiazda postawiła na żółty odcień farby. Zmianą pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Młody jęczmień - napisała w jednym z postów artystka.
Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska pisze o wyjątkowych dzieciach
>>> Zobacz także:
Autor: Iza Dorf

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości