Przerażała, kiedy jako dziecko w horrorze wychodziła z telewizora. Jak dziś wygląda bohaterka "The Ring"?

telewizor
Donald Iain Smith/Getty Images
Horror "The Ring" na początku lat dwutysięcznych należał do najpopularniejszych przykładów swojego gatunku. Powstały dwie wersje filmu - oryginalna japońska i późniejsza, amerykańska. Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda aktorka grająca Samantę, czyli zjawę wyczołgującą się z telewizora. To prawdziwa piękność.

Daveigh Chase w horrorze "The Ring"

Daveigh Chase w 2002 roku wcieliła się w postać Samanty Morgan, prawdopodobnie najpopularniejszej bohaterki horroru. Pierwowzór postaci dziewczynki wychodzącej z telewizora pojawił się w japońskim "Ringu" z 1998 roku. Prawa do scenariusza za milion dolarów wykupiła amerykańska firma Dreamworks i w ten sposób powstała anglojęzyczna wersja "The Ring". Oprócz Chase, w obrazie zagrała m.in. Naomi Watts.

Oba filmy zdobyły niesamowitą popularność również dzięki "miejskiej legendzie", która narosła wokół niego. Fabuła filmu polega bowiem na tym, że każdy bohater umiera po obejrzeniu pewnej kasety VHS. Siedem dni po jej odtworzeniu, z ekranu telewizora wychodzą złe emocje uosobiane, właśnie, przez czarnowłosą dziewczynkę. W przypadku amerykańskiej wersji filmu - przez Daveigh Chase.

Daveigh miała zaledwie 12 lat, gdy zagrała śmiertelną dziewczynkę z kasety. Jak wygląda dziś?

Daveigh Chase dziś

Chase wciąż zajmuje się aktorstwem, ale nie w takim wydaniu, jak to robiła w dzieciństwie. Oprócz roli w "The Ring" rozsławił ją również fakt, że użyczyła głosu Lilo w popularnym filmie animowanym "Lilo i Stich". Swoją działalność na Instagramie zakończyła nagle, w 2017 roku i od tamtej pory słuch o niej zaginął. Gdzie znajduje się dziś? Niestety, nie wiadomo.

Zobaczcie jednak jej ostatnie publikacje. Jak prezentuje się dorosła Samara Morgan? Wygląda naprawdę zachwycająco!

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Michał Żebrowski skończył 48 lat. Aktor zmienił się nie do poznania

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcia w zaawansowanej ciąży. "Sexy Mama"

Pani magister Agnieszka Radwańska! "Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość"

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości