Styl Życia

W życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Dołącz do naszej akcji #aumiesztak 

Styl Życia

W życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Dołącz do naszej akcji #aumiesztak 

Wraz z nadejściem nowego miesiąca ruszamy z zabawą. Na dobre rozpoczęcie tygodnia zaczynamy od aktywnego wyzwania - kręcenia hula-hoop. Nasi prowadzący pokazali już swoje umiejętności, a ty umiesz tak? Jeśli odpowiedź brzmi pozytywnie, czekamy na wasze filmiki w mediach społecznościowych. Nie zapomnijcie o hasztagu #aumiesztak.

Nowa zabawa, nowe wyznawania

W życiu dobrze jest stawiać sobie nowe wyzwania i podejmować się rzeczy, których do tej pory nie mieliśmy okazji zrobić. Nigdy nie jest za późno, by stawić czoła choćby dziecinnym czynnościom. Dziś przychodzimy do was z małym wyzwaniem. Umiecie kręcić hula-hoop? Tak naprawdę odpowiedź nie ma znaczenia. Wkręć się do naszej nowej zabawy i nagrywaj filmy z magicznym kołem. Nieważne czy zakręcisz biodrem, ręką czy nogą. Nasi prowadzony udowodnili, że liczy się tylko świetna zabawa. Wrzucając swój filmik na Facebooka czy Instagrama nie zapomnijcie dodać hashtag #aumiesztak.

Najlepsze filmiki pokażemy naszym widzom już 3 marca. Gotowi do podjęcia wyzwania? Działamy!

Kinga Rusin i Piotr Kraśko kręcą hula-hoop

Pod koniec lutego na naszej kanapie gościli trenerzy, którzy opowiedzieli co nieco o zabawie z hula-hoop. Kręcenie kołem może pomóc nam w zrzuceniu zbędnych kilogramów, a przy tym wymodeluje sylwetkę. To świetna alternatywa dla biegania czy jazdy na rowerze, gdy na dworze jeszcze chłodno. Co więcej, kręcenie hula-hoop jest dziecinni proste.  Udowodnili to nasi prowadzący:  Kinga Rusin i Piotr Kraśko, którzy kręcili nie tylko biodrami, ale także nogami, rękoma i szyją. Zobaczcie, jak poradzili sobie z zadaniem. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
88
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0